آرمان اصفهان
11:41 - شنبه 23 شهریور 1398

شهردار:

شهرداری بهارستان با آمادگی کامل به استقبال ماه مهر و بازگشایی مدارس می رود

شهرداری و شورای اسلامی بهارستان با آمادگی کامل به استقبال ماه مهر می‌رود و همه زیر ساخت های لازم را فراهم ساخته تا دانش آموزان و خانواده ها به بهترین شکل سال تحصیلی جدید را شروع کنند.

داوود بحیرایی گفت: شهرداری و شورای اسلامی بهارستان با آمادگی کامل به استقبال ماه مهر می‌رود و زیر ساخت های لازم  را فراهم ساخته تا دانش آموزان، دانشجویان، والدین و فرهنگیان بتوانند در بهترین شرایط سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.

به گفته وی، معاونت خدمات شهری شهرداری بهارستان برای آماده سازی شهر در راستای استقبال از ماه مهر و بازگشایی مدارس 25 شهریور لغایت ۳۱ شهریور با انجام فعالیت های زیر به استقبال ماه مهر می رود.
وی خاطر نشان کرد: خط کشی معابر و ایمن سازی محل تردد دانش آموزان، تکمیل و رفع نواقص علائم ترافیکی در محدوده مدارس سطح شهر، پاکسازی و بهسازی معابر اطراف مدارس، شست و شو و نظافت محوطه های مدارس، رفع خطر و حذف موانع فیزیکی و نازیبایی های محدوده مدارس، نصب المان و اجرای دیوارنگاره و فضای سبز سطح شهر از جمله اقدامات انجام گرفته برای شروع سال تحصیلی است.

بحیرایی تصریح کرد: سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری بهارستان نیز با برگزاری دوره آموزشی و جلسه توجیهی برای رانندگان سرویس های مدارس و ساماندهی اتوبوس های درون شهری و برون شهری آماده استقبال از ماه مهر شده است و هم اکنون از مجموع ۵۰ دستگاه واحد اتوبوس سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری بهارستان ۴۹ اتوبوس در حال خدمت‌رسانی است.

وی  در ادامه گفت: درصدد هستیم تا یک مانور آمادگی تجهیزات و نیروهای خدماتی، حمل و نقل ، آتش‌نشانی اورژانس هلال احمر و پلیس راهور را در سطح شهر قبل از بازگشایی مدارس برگزار کنیم که تاریخ دقیق و محل برگزاری این مانور اطلاع رسانی خواهد شد.

شهردار بهارستان با اشاره به اینکه  فعالیت‌های فرهنگی شهرداری به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس و دانشگاه ها خاطرنشان کرد: بدون شک سال تحصیلی جدید را با تعاملی سازنده در برنامه های فرهنگی با مجموعه های آموزشی شهر شاهد خواهیم بود و برنامه های آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی والدین و دانش آموزان و دانشجویان ، مسابقات ورزشی فرهنگی مذهبی، تشویق نخبگان دانش آموزی و دانشجویی و رتبه های برتر کنکور، تعامل در برگزاری برنامه های مذهبی فرهنگی ورزشی و نماز جماعت، شناسایی نخبگان فرهنگی مدارس و دانشگاه ها و استفاده از آنان در فعالیت‌های فرهنگی و برنامه‌های اجرایی سطح شهر از اهم برنامه های در دست اقدام معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری خواهد بود.

به گفته وی، کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری بهارستان با توجه به ماه مهر و اهمیت تعلیم و تربیت فرزندان از بیستم شهریور ۱۳۹۸ لغایت پانزدهم آبان ۱۳۹۸ دوره‌ای را با عنوان سبک زندگی اسلامی،خانواده،تربیت صحیح فرزند نامگذاری کرده که فعالیت های کمیته فرهنگ شهروندی،تبلیغات و فضاسازی سطح شهر و برنامه‌ها در فضای حقیقی و مجازی در این راستا در نظر گرفته شده است

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار