آرمان اصفهان
۱۱:۵۰ - دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸

شنبه، الهام چرخنده در بهارستان/ مردان با غیرت مسئولانه، در حوزه حجاب برخورد کنند

زنان و مردان عفیف پوشش و حیا را صیانت از جایگاه ارزشمند اسلامی خویش می دانند…

به گزارش آرمان اصفهان؛ حلیمه سادات شایان، فعال فرهنگی شهر بهارستان تصریح کرد: حامیان و مروجان حیا به پوشش و حجاب خود افتخار می کنند و آن را مایه ی آرامش خانواده و جامعه می دانند.

دبیر اجرایی ستاد عفاف و حجاب شهر بهارستان همچنین با اشاره به دیدگاه استاد شهید مرتضی مطهری افزود: گذشته از انحراف های عملی فراوانی که در زمینه حجاب بوجود آمده است ،این مساله و دیگر مسائل مربوط به زن وسیله ای در دست برخی افراد ناپاک قرار گرفته است که برضد دین تبلیغات منفی می کنند .

شایان ادامه داد: شهید مطهری در سخنرانی های متعدد بر رواج حجاب و پوشش زنان در سایر ادیان تاکید داشته اند و اثبات می کنند که نظر اسلام حفظ حریم و حضور باوقار زن در جامعه با پوشش مناسب است .

این فعال فرهنگی بهارستان، با اشاره به وظیفه مردان و زنان در مساله عفاف و حجاب، تاکید کرد: انتظار ما از مردان کشورمان این است که با غیرت و حیا نسبت به وضعیت حجاب و عفاف جامعه مسولانه رفتار کنند و از زنان این است که به حجاب و پوشش خود افتخار کنند و آن را مایه ی صیانت از جایگاه ارزشمند اسلامی خود  بدانند.

شایان با اشاره به شرایط حاکم برجامعه و جنگ نرم دشمن علیه خانواده ها و کمرنگ کردن نقش مادران به عنوان الگو برای فرزندان تصریح کرد: متاسفانه در جامعه امروز ما بیش از گذشته جریان های مغرض و افراد فاسد با انواع حیله و نقشه سعی در تضعیف این ارزش اسلامی دارند.

دبیر ستاد مردمی عفاف و حجاب بهارستان با اشاره به گردهمایی بانوان بهارستانی در حمایت از پوشش و عفاف  ضمن دعوت از همه مردم شهر بهارستان ادامه داد: مردم شهر بهارستان همپای سایر مردم کشوردر همایش هفته عفاف و حجاب در شهر بهارستان که  روز شنبه 22 تیرماه از ساعت ۱۸:۳۰از میدان ولیعصر(عج) بهارستان به طرف پارک زیتون برگزار می شود شرکت خواهند کرد.

شایان ادامه داد: مهمان ویژه این همایش، هنرمند ارزشی سرکار خانم الهام چرخنده از بازیگران سینما و تلویزیون می باشد و از جمله برنامه های این گردهمایی که همزمان با جشن میلاد حضرت امام رضا شده است، برگزاری جشن و و قرعه کشی جهت اهدای جوایز می باشد.

انتهای پیام /

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار