آرمان اصفهان
۱۴:۴۳ - جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸

حمایت مهاجرانی از سپاه؛

سپاهیان خون خود را صرف حفظ ایران کرده‌اند

عطاالله مهاجرانی، وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته در گفت و گو با بی بی سی فارسی به پیامدهای اقدام دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پرداخت.

به گزارش آرمان اصفهان؛ اقدام خصمانه دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران در روزهای اخیر باعث حمایت گسترده شخصیت های سیاسی و رسانه ای از فعالیت های سبزپوشان خدوم کشورمان شده است.

 

بر همین اساس عطاالله مهاجرانی، وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته در گفت و گو با بی بی سی فارسی به پیامدهای اقدام دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پرداخت.

 

مهاجرانی ضمن محکوم کردن تصمیم دولت ایالات متحده و ضمن تمجید از فعالیت های فرامنطقه ای سپاه پاسداران، اظهار داشت: «سپاه به دعوت دولت های عراق و سوریه در این کشورها حضور پیدا کرد و به مبارزه با داعش، القاعده، النصره و سایر گروه های تروریستی پرداخت.»

 

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه بیان داشت: «جمعیت پاسداران انقلاب اسلامی، جوانی و خون خود را صرف حفظ تمامیت ارضی ایران در هشت سال دفاع مقدس و وقایع سال های بعد کرده اند.»

 

اظهارات مهاجرانی در بی بی سی فارسی

 

وی ادامه داد: «اگر نیروی بسیار موفق «قدس» در خارج از مرزهای ایران فعالیت نمی کرد، اکنون داعش بر عراق، سوریه و لبنان مسلط شده بود و تروریست ها منطقه را بلعیده بودند.»

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار