آرمان اصفهان
20:03 - شنبه 04 اسفند 1397

خبرنگار سمیرمی به عنوان سردبیر اقتصادی خبرگزاری دولت منصوب شد

«سیدضیاء هاشمی» مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) طی حکمی «اسماعیل داودی» را به عنوان سردبیر گروه اخبار اقتصادی خبرگزاری رسمی کشور منصوب کرد.

به گزارش آرمان اصفهان؛ متن حکم هاشمی خطاب به داودی که امروز شنبه انتشار یافت، چنین است:

همکار ارجمند جناب آقای اسماعیل داودی

نظر به تجارب و دانش حرفه‌ای شما در حوزه اخبار اقتصادی و به پیشنهاد معاون محترم خبر، به عنوان “سردبیر گروه اخبار اقتصادی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)” منصوب می‌شوید.

اطلاع رسانی و آگاهی بخشی درست از مسایل اقتصادی به عموم جامعه، تعامل سازنده و مثبت با بدنه اقتصادی دولت، بیان دقیق و صحیح سیاستها و دستاوردهای این بخش و بازتاب نظرات گروههای ذی نفع در تصمیم گیریهای اقتصادی، شنیدن صدای مردم و انتقال آن به مسئولین اقتصادی و حرکت در چارچوب برنامه راهبردی سازمان از جمله انتظارات از گروه اقتصادی ایرنا در دوره پیش رو است.

امیدوارم در دوره مسئولیت جنابعالی شاهد تحول و اثربخشی بیش از پیش گروه اقتصادی باشیم.

لازم می دانم از زحمات جناب آقای لطیف نکویی در دوره سردبیری تشکر و قدردانی نمایم.»

داودی دومین تغییر پدرام الوندی معاون خبر در مجموعه اخبار داخلی ایرنا در یک هفته اخیر است.

داودی جایگزین «لطیف نکویی» شد که ظرف چهار سال اخیر دو بار سردبیری گروه اخبار اقتصادی را بر عهده گرفته بود.

اسماعیل داودی، ۳۵ ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است و حدود ۱۲ سال سابقه فعالیت حرفه ای در ایرنا دارد اما از چهار سال پیش به عنوان کارمند پیمانی بطور رسمی به استخدام خبرگزاری جمهوری اسلامی درآمده است.

او در دوره های مختلف به عنوان خبرنگار در گروههای اقتصادی، سیاسی و تحقیق و تفسیر خبر فعالیت کرده و از چندماه پیش نیز دبیر گروه اقتصادی ایرنا شده بود.

روابط عمومی خبرگزاری جمهوری اسلامی با تبریک این مسئولیت به اسماعیل داودی و گفتن خداقوت به لطیف نکویی، برای هر دوی آنان آرزوی تندرستی و توفیق روزافزون می کند.

اسماعیل داودی متولد سمیرم در جنوب استان اصفهان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار