آرمان اصفهان
15:13 - پنجشنبه 18 بهمن 1397

آخرین وضعیت خط دو مترو اصفهان؛

حفاری تونل های خط دو مترو هنوز آغاز نشده است/ احداث خط دو براساس زمانبندی پیش نمی رود

مدیر اجرایی خط دو قطار شهری اصفهان گفت: حفاری در دو بخش تونل و ایستگاه‌های قطار شهری انجام می‌شود؛ حفر تونل ها با تی بی ام انجام می‌شود و تا این زمان هنوز حفاری در این بخش شروع نشده اما پیگیری ها برای شروع روند حفاری تونل ها در این هفته ادامه خواهد داشت.

به گزارش آرمان اصفهان؛ سید محسن واعظی فر با اشاره به اقدامات اجرایی خط دو قطارشهری اصفهان اظهار کرد: حفاری در دو بخش تونل و ایستگاه‌ها انجام می‌شود؛ تونل ها با تی بی ام انجام می‌شود و تا این زمان هنوز حفاری در این بخش شروع نشده اما پیگیری ها برای شروع روند حفاری تونل ها در این هفته ادامه خواهد داشت.

مدیر اجرایی خط دو قطار شهری اصفهان تصریح کرد: در تلاش هستیم که پس از تایید فنی در زمینه آغاز حفاری تونل خط دوم قطارشهری اصفهان، زمینه حفاری آن را فراهم کنیم.

وی افزود: حفاری ایستگاه‌ها شروع شده و در سه ایستگاه زینبیه، عاشق و عمان پیمانکار مشغول به عملیات عمرانی ساخت سازه‌نگهبان ایستگاه هستند و در ایستگاه شهرک امام حسین(ع) نیز حفاری در حد شفت انجام شده و تی بی ام در این محل مستقر شده است.

واعظی فر عنوان کرد: بر اساس برنامه زمانبندی قرار بود خط دوم در بازه زمانی هفت ساله تکمیل شود ولی این برنامه پیش شرط هایی از جمله تامین مالی را شامل می‌شد که در این زمینه بر اساس زمانبندی پیش بینی شده، پیش نرفتیم و امیدوار هستم که تخصیص مالی به پروژه بر اساس برنامه مد نظر صورت گیرد.

محسن واعظی در ادامه با اشاره به مشکلات پیش رو اظهار کرد: آزاد سازی محل دسترسی و یا ایستگاه‌ها که انجام نشده بود و همچنین جابجایی تاسیسات از چالش هایی بود که با توجه به این مشکلات که حل آن زمان بر بوده طبیعتا روند کار را با تاخیر مواجه و تحویل پروژه بر طبق زمان پیش بینی شده را سخت می کند.

صاحب نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار