آرمان اصفهان
۱۴:۴۲ - جمعه ۰۵ بهمن ۱۳۹۷

آخرین تحولات منطقه؛

حمله عناصر مخفی داعش توسط رزمندگان عراقی دفع شد+ نقشه میدانی

رزمندگان عراقی موفق شدند حمله تروریست‌های داعش در نزدیکی مرز ایران را به‌طور کامل دفع کنند.

به گزارش آرمان اصفهان؛ هم‌زمان با ادامه عملیات رزمندگان عراقی در محورهای مختلف استان دیاله، واقع در شرق عراق، گروهی از عناصر مخفی داعش حمله‌ای را به‌منظور نفوذ در منطقه انجام دادند.

خبرگزاری «موازین نیوز» عراق اعلام کرد: شماری از عناصر مخفی داعش در شمال استان دیاله، حمله‌ای را علیه مواضع ایستگاه‌های امنیتی پلیس در نزدیکی منطقه «حلوان» در حومه «خانقین» انجام دادند.

رزمندگان عراقی مستقر در منطقه از همان ابتدا متوجه تحرکات تروریست‌ها شدند و به‌سرعت با آن‌ها درگیر شدند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، نیروهای عراقی بعد از درگیری کوتاه موفق شدند حمله را به‌طور کامل دفع کنند و تروریست‌ها را از منطقه فراری دهند.

عملیات مشترک نیروهای بسیج مردمی و امنیتی علیه مواضع تروریست‌های داعش در محور منطقه «البحیرات» در شمال استان همچنان ادامه دارد.

رزمندگان عراقی در این منطقه تلاش می‌کنند با کشف تونل‌های حفرشده، انبارهای سلاح، مقرهای مخفی و عناصر تروریستی داعش، امنیت را به‌طور کامل به مناطق شمالی بازگردانند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، رزمندگان عراقی در یک ماه گذشته ده‌ها تونل، مقر و انبار سلاح تروریست‌های مخفی داعش را در مناطق شمالی و شمال شرقی استان دیاله کشف و منهدم کرده‌اند.

استان دیاله در شرق عراق واقع‌شده و هم‌مرز با جمهوری اسلامی ایران است.

بخش‌هایی از مناطق شمالی، شمال شرقی و شمال غربی استان ازجمله «جلولاء، خانقین، مقدادیه، السعدیه و …» آلوده به تروریست‌های داعش است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار