آرمان اصفهان
15:01 - یکشنبه 09 دی 1397

بیانیه ناحیه امام حسین(ع) اصفهان به مناسبت 9 دی؛

علت مشکلات جامعه فاصله گرفتن از فرهنگ اصیل انقلاب اسلامی است

تمام مشکلات جامعه به دلیل فاصله گرفتن برخی مدیران و کارگزاران ضعیف از فرهنگ اصیل انقلاب اسلامی، آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و از خوش بینی و امید بستن به دشمن است.

به گزارش آرمان اصفهان؛ ناحیه مقاومت بسیج حضرت امام حسین (ع) اصفهان به مناسبت سالروز حماسه 9 دی بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:
به نام خدا
در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی و به واسطه پیشرفت و تکاملی که انقلاب در همه عرصه ها داشته است، هر روز دشمنان این درخت تناور که از رشد و بالندگی این شجره طیبه بیشتر به غیظ و خشم آمده اند «لیغظ بهم الکفار» هر روز هجمه و فشار را بر حافظان این شجره، سخت تر و شدید تر می کنند. اما در این دورانِ فشار ها وبیم ها، امید ها و شگفتی ساز ها نیز بیشتر و بیشتر آشکار می شوند «یعجب الزارع».
البته تمام توانمندی امت انقلابی و پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی حاصل مولفه های مهمی از قبیل ایمان و توکل به خداوند متعال، ایمان به مردم و مردمی بودن انقلاب، بصیرت و دشمن شناسی، صبر و استقامت در عرصه جهاد کبیر و استکبار ستیزی، اعتماد و اتکا به ظرفیت های داخلی، خلاقیت و نوآوری، کار و تلاش نخبگان و آحاد مردم بوده است و دشمن به خشم آمده از تکامل و پیشرفت های این انقلاب، فشار ها و هجمه های سیاسی، اقتصادی و روانی خود را به آخرین حد توان خود رسانده است. آن ها در پی انتقام گرفتن از مردم با بصیرت و انقلابی هستند و در این مسیر با جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه به دنبال به ستوه آوردن مردم و شکستن استقامت آن ها و نا امید کردن اقشار مختلف هستند.
دشمن با بهره برداری از حاصل جنگ اقتصادی تحمیلی بر مردم ایران و عملکرد ضعیف برخی، با یک جنگ رسانه ای و عملیات روانی ناجوانمردانه به دنبال سوء استفاده از اعتراضات و گله مندی به حق اقشار مختلف نسبت به وضع اقتصادی و معیشتی می باشد. همانگونه که در دی ماه سال 96 با یک توطئه برنامه ریزی شده بر موج اعتراضات به حق بعضی از اقشار سوار شده و با نفوذ در بین معترضین مسیر اعتراضات را به انحراف کشیدند و حوادث ناگواری را به وجود آوردند که فتنه دشمنان را ثابت کرد.

البته عبرت آموز بود که دشمن را بشناسیم و دست دشمن را ببینیم و چنین حوادثی را محکوم می کنیم.
ما بسیجیان شهر بهارستان با اذعان به اینکه تمام مشکلات جامعه به دلیل فاصله گرفتن برخی مدیران و کارگزاران ضعیف از فرهنگ اصیل انقلاب اسلامی، آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و از خوش بینی و امید بستن به دشمن است، راه حل این مشکلات را تمسک به فرهنگ اصیل انقلاب اسلامی و آرمان های حضرت امام (ره) و توجه و التزام به منویات و تدابیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) می دانیم. ضمن حمایت از مطالبات به حق اقشار زحمتکش و آحاد مردم، بصیرت و دشمن شناسی و هوشمندی را از اصول اساسی لازم و ضروری برای هر گونه مطالبه گری می دانیم و از مسئولان و کارگزاران کشور رسیدگی مجدانه و مدبرانه به مشکلات اقتصادی و معیشتی را با اقدامات جهادی خواستاریم

ناحیه مقاومت بسیج حضرت امام حسین (ع) اصفهان
دی ماه 1397

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار