آرمان اصفهان
۱۵:۰۲ - جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷

تعطیلاتی از گز اصفهان شیرین‌تر؛

فرصت ایده‌آل برای فوتبال اصفهان

سپاهان که توانست هفته اخر قهرمان نیم فصل شود و تیم فوتبال ذوب آهن که ناکام در نیم فصل بود می توانند از تعطیلات بهترین استفاده را ببرند و در ادامه لیگ بهتر ظاهر شوند.

به گزارش آرمان اصفهان؛ اصفهان به عنوان یکی از قطب های فوتبال ایران شناخته می‌شود و بعد از سالیان درازی که فوتبال ایران دو قطبی بود طلایی پوشان اصفهانی با حضور مستمر خود به عنوان مدعی پایانی بر این دو قطبی سرخ آبی‌های فوتبال ایران ظاهر شدند و امروز هر تیمی در خود می‌بیند که به یک مدعی قهرمانی در لیگ برتر تبدیل شود.

در فصل گذشته سپاهان همه را جان به لب کرد و در حالی که در شروع فصل انتظار می‌رفت یک تیم بالانشین و مدعی قهرمانی باشد در انتهای جدول جا خوش کرد و فانوس به دست شد اما سرانجام خیال اصفهانی‌ها راحت شد و این تیم طلایی پوش اصفهانی سقوط نکرد.

امیر قلعه نویی که خاطرات خوبی با این تیم اصفهانی دارد هدایت سپاهان را بر عهده گرفت و با خرید‌های خوبی که برای این تیم انجام داد، رفته رفته در لیگ هجدهم خوش درخشید و توانست قهرمان نیم فصل شود تا امید اول قرمانی لیگ برتر لقب بگیرد.

ژنرال در تعطیلات نیم فصل می‌تواند نقاط ضعف خود را بر طرف کند و قهرمانی خود را تا پایان فصل حفظ کند اما در این میان پدیده با مربی گری یحیی گل محمدی، تراکتور با خرید‌های بازیکنان نامی و پرسپولیس که محرومیت در پنجره نقل و انتقالاتش تمام شده، مسیر سختی مقابل طلایی پوشان ترسیم می کنند.

ذوب آهن دیگر تیم اصفهانی در فصل گذشته دو نیمه متفاوت داست و در نیم فصل دوم فصل گذشته یک تیم رویایی به حساب می‌آمد و توانست نایب قهرمان لیگ شود و دل خوشی فوتبال دوستان اصفهانی‌ها باشد؛ آذری مدیرعامل باشگاه ذوب اهن بعد از پایان لیگ تمام تلاش خود را برای حفظ امیر قلعه نویی مربی این تیم انجام داد اما ژنرال به سپاهان رفت و در حالی که کمتر کسی فکر می‌کرد نمازی سکان سبز پوشان را بر عهده گرفت.

شاگردان نمازی با بد شانسی و بی مهری‌های داوری در اندوختن امتیاز‌ها ناکام ماندند و رفته رفته در انتهای جدول قرار گرفتند که این ناکامی‌ها علیرضا منصوریان را به اصفهان آورد و امید نمازی در ذوب به کار خود پایان داد.

منصوریان هم در سه بازی که حضور داشت سبز پوشان را با برد آشتی نداد تا هواداران این تیم نه تنها تیمشان در در انتهای جدول ببینند بلکه نگرانی‌های زیادی برای حضور این تیم در جام باشگاه‌های آسیا داشته باشند.

تعطیلات نیم فصل فرصت ایده‌الی است که سبز پوشان برای خداحافظی با انتهای جدول آماده شوند و خود را برای درخشش در جام باشگاه‌های آسیا اماده کنند.

صاحب نیوز

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار