آرمان اصفهان
۱۰:۲۱ - جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

نقد و نظر

«اشک تمساح» جریان خاص برای آقای شهردار!

چه شده است که جریان خاص در بدنه مدیریت شهری و رسانه های شهر به یکباره مدافع آقای شهردار شده اند و برای ماندن وی تلاش می کنند؟

آرمان اصفهان/ خبر استیضاح شهردار بهارستان در صحن شورای اسلامی این شهر و سوال از وی پیرامون مسائل مختلف یکی از اخبار داغ این روز های شهر بهارستان شده است. اگر چه استیضاح شهردار و پرسش از وی پیرامون مسائل مختلف شهری حق قانونی اعضای شورای شهر است اما در بسیاری از موارد این مسئله به یک میدان بازی سیاسی تبدیل می شود و افراد و جناح های گوناگون نه بر اساس مصالح واقعی مردم و شهر بلکه بر اساس منافع گروهی و جناحی و مسائل غیر اساسی و غیر موثر بر سرنوشت کل مردم در این میدان وارد می شوند و بر له یا علیه شهردار صحبت می کنند یا سکوت!
عملکرد 8 ماهه شهردار بهارستان در جای خود قابلیت نقد و بررسی دارد و لازم است ابهاماتی که در خصوص این عملکرد در حوزه مسائل فرهنگی، عمرانی، زیبا سازی شهری، رفع مشکلات اسلاسی، توسعه شهری و .. در افکار عمومی وجود دارد برطرف شود؛ لازم است توضیح داده شود که چرا با همه تلاش هایی که انجام شده و همه اتفاقاتی که در شهر نظیر طرح ، برنامه ریزی و جذب سرمایه گذارانجام شده اتفاق محسوسی که همه مردم شهر ان را لمس کنند نیافتاده است؟ چرا هنوز پروژه های مهم عمرانی در سطح شهر کلید زده نشده و یا افتتاح نشده است؟ چرا هنوز تحولی در زیر ساخت های فرهنگی شهر ایجاد نشده است و کماکان مردم شهر از نعمت باغ بانوان، سینما، سالن نمایش، امکانات تفریحی و … محرومند؟
جدای از این، آن چه امروز از اخبار منتشره از جلسه استیضاح شهردار نمایان بود و جای بررسی دارد حمایت خاص جریان اصلاح طلب از شهردار و تلاش برای ابقای وی بود، به نحوی که برخی افراد منتسب به این جریان که همیشه زبان انتقاد به همه داشته اند و در همه جلسه ها به همه چیز منتقد بوده اند امروز در جلسه کاملا سکوت کرده، جلسه استیضاح شهردار را وتو می نمایند و مانع از استیضاح وی می شوند؟ چه شده است که جریان خاص در بدنه مدیریت شهری و رسانه های شهر به یکباره مدافع آقای شهردار شده اند و برای ماندن وی تلاش می کنند؟ شهردار محترم در کنار همه توضیحاتی که در خصوص عملکرد خود باید بدهد بد نیست دقت نظری در این خصوص داشته باشد و تاملی بکند که چرا این جریان خاص مدافع وی شده اند و برای ماندنش بر مسند شهرداری بهارستان اینگونه تلاش می کنند؟!
در روز های آینده سخنانی دیگر در این باره با شما مردم شریف بهارستان خواهیم گفت

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار