آرمان اصفهان
15:50 - سه شنبه 12 تیر 1397

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان:

حمایت تمام قد استانداری از پروژه مترو اصفهان_ بهارستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان در بازدید از پروژه متروی بهارستان تاکید کرد: استانداری اصفهان با تمام توان از پروژه متروی اصفهان- بهارستان حمایت می‌کند.

به گزارش آرمان اصفهان؛علی مقدس‌زاده در حاشیه بازدید از پروژه مترو اصفهان_ بهارستان اظهار کرد: استفاده از منابع مختلف مالی و پیمانکاران توانمند از جمله مزایای بسیار خوب پروژه متروی بهارستان است، همچنین تعامل و همدلی بین شرکت عمران بهارستان با شورای شهر و شهرداری بهارستان، مثال زدنی است.

وی ادامه داد: من به عنوان معاون عمرانی استاندار به تمامی دست اندرکاران این پروژه اعم از شرکت عمران و پیمانکاران خداقوت می‌گویم، هم نگاه خیلی خوبی وجود دارد و هم قابلیت های فنی بسیار مناسبی مشاهده می شود.

همچنین امیر حسین رئیسی، مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان نیز در این بازدید، بر لزوم هماهنگی با شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید و سایر نهادهای مرتبط با متروی بهارستان تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت عمران بهارستان در جلسه‌ای که در حاشیه این بازدید برگزار شد، تاکید کرد: متروی بهارستان، مهمترین پروژه بزرگ استان است که ظرف سه سال آینده قابلیت بهره برداری دارد.

محمدرضا احمدی با ارائه گزارشی از پیشرفت این پروژه مهم، ابراز امیدواری کرد با ورود و حمایت استانداری اصفهان از پروژه متروی اصفهان بهارستان، در آینده ای نزدیک، شهروندان از قطار شهری پیشرفته استفاده کنند.

گفتنی است متروی بهارستان، ادامه خط یک متروی اصفهان است و به متروی اصفهان متصل خواهد شد، به نحوی که مردم اصفهان و بهارستان می‌توانند در هر یک از ایستگاه‌های خط ۱ متروی اصفهان یا ایستگاه‌های سیتی سنتر، راه آهن و بهارستان پیاده شوند.

انتهای پیام/ روابط عمومی شرکت عمران بهارستان،

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار