آرمان اصفهان
07:46 - پنجشنبه 31 خرداد 1397

شهردار شهر بهارستان اصفهان در جشن گلریزان گفت:

خداوند هیچ کار خیری را بی اجر نمی گذارد

شهردار شهر بهارستان گفت: گلریزان سنتی است الهی و انسانی که به واسطه آن بسیاری از زندانیان جرائم غیر عمد به دل خانواده‌های خود بر می‌گردند.

به گزارش آرمان اصفهان؛ یحیی عیدی بیرانوند  شامگاه گذشته در نخستین جشن گریزان شهر بهارستان، با اشاره به  اینکه پیشقدم شدن در کار خیر موفقیت دنیوی و اخروی را در پی دارد اظهار کرد: گلریزان سنتی است الهی و انسانی که به واسطه آن بسیاری از زندانیان جرائم غیر عمد به دل خانواده‌های خود بر می‌گردند.

وی با اشاره به اینکه ماندن افرادی که به واسطه جرائم غیرعمد در زندان به سر می‌برند اثرات تخریبی بسیاری بر روی این افراد و خانواده‌های آنها دارد که غیر قابل جبران است گفت: باید فرصت فراهم شده را  مغتنم بدانیم  برای اجرای این سنت خداپسندانه و اجرای گلریزان به عنوان جشنی که آبروی دیگران را می‌خرد قطعا تاثیر روحی مضاعفی بر افراد خیر خواهد داشت.

عیدی بیرانوند بر لزوم کمک و مشارکت جدی تر خیران شهر بهارستان در موضوع گلریزان (کمک به زندانیان جرائم غیر عمد) تاکید کرد   و گفت: با اندک مالی می توان گره از مشکلات باز کرد و کارهای بزرگتری را انجام داد، معتقدم چنین جشن هایی باید در فضای باز همچون پارک و در میان مردم برگزار شود.

شهردار شهر بهارستان اصفهان افزود: با کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد به خانواده های آنان نیز کمک شده و آنها را از آسیب های اقتصادی، اجتماعی، مدیریتی ، روحی و روانی نجات می دهد و آرامش به خانواده این زندانیان باز می گردد.

وی در پایان خاطر نشان کرد : آزاد کردن زندانیان جرائم غیر عمد از هم پاشیده شدن بنیان بسیاری از خانواده و بروز ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری می کند، امیدواریم بتوانیم این سنت حسنه الهی و فرهنگ کار خیر را ترویج کنیم و این مسیر تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/آرمان اصفهان

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار