آرمان اصفهان
16:59 - پنجشنبه 31 خرداد 1397

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان:

فروشنده داروهای غیر مجاز در فضای مجازی در استان اصفهان دستگیر شد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که اقدام به تبلیغ و فروش داروهای غیر مجاز در یکی از شبکه‌های اجتماعی می‌کرد توسط ماموران پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش آرمان اصفهان؛سرهنگ سید مصطفی مرتضوی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی رصد و پایش فضای مجازی توسط کارشناسان این پلیس، با شناسایی صفحه‌ای با عنوان “فروش داروهای نایاب” بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات تخصصی در فضای مجازی و تلاش شبانه روزی کارشناسان این پلیس عامل ایجاد صفحه شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به منظور اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: متهم که منزل خود را محل فروش و توزیع انواع داروهای غیر مجاز کرده بود در بازرسی‌های انجام شده شناسایی و داروهای غیرمجاز وی توقیف شدند.

وی بیان کرد: تبلیغ و فروش دارو در فضای مجازی جرم بوده و پلیس با افرادی که سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازند با قاطعیت برخورد می‌کند، همچنین به شهروندان توصیه می‌شود برای حفظ سلامت خود و عزیزانشان، حتماً داروهای مورد نیاز و اقلام بهداشتی را از مراکز قانونی و داروخانه‌های معتبر تهیه کنند.

انتهای پیام/ پایگاه خبری پلیس

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار