آرمان اصفهان
08:44 - سه شنبه 22 خرداد 1397

فرماندار اصفهان:

اعتیاد جوانان یکی از راه‌های نفوذ دشمن برای فروپاشی بنیان خانواده‌هاست

فرماندار اصفهان گفت: اعتیاد جوانان به مواد مخدر یکی از راه های نفوذ دشمن برای سست کردن و فروپاشی بنیان خانواده ها است.

به گزارش آرمان اصفهان، احمد رضوانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، با اشاره به حماسه آفرینی مردم اصفهان در روز جهانی قدس امسال، خاطرنشان کرد: بنا به فرموده رهبر انقلاب مبنی بر اینکه «راهپیمایی روز قدس امسال باید پرشورتر برگزار گردد»، مردم شهرستان اصفهان نیز با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس امسال، بار دیگر حماسه ای نو آفریدند که این امر شایسته تقدیر و تشکر است.

وی بر لزوم بررسی نقاط ضعف و قوت طرح ملی مبارزه همه جانبه با مواد مخدر، تأکید کرد و گفت: همه مسئولان و خانواده ها باید مواد مخدر را به عنوان یک معضل اجتماعی بدانند تا بتوانیم در مبارزه با این پدیده شوم موفق شویم.

فرماندار اصفهان افزود: همه دستگاه ها و ارگان ها در امر مبارزه با مواد مخدر تاکنون وظایف خود را به نحو احسنت انجام داده اند، که این امر شایسته تقدیر بوده و باید با جدیت بیشتری ادامه یابد.

وی با تأکید بر اهمیت اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر، اظهار کرد: از بدو انقلاب تاکنون مردم در همه عرصه های حمایت از نظام حضور پرشور داشته اند که این خود عامل اصلی سربلندی و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و امر مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر نیز مستلزم مشارکت فعال آحاد مختلف مردم است.

رضوانی اعتیاد جوانان به مواد مخدر را یکی از راه های نفوذ دشمن برای سست کردن و فروپاشی بنیان خانواده ها دانست و تأکید کرد: بنا بر تأکیدات رهبر انقلاب پیرامون اهمیت توجه به مسائل اجتماعی، راه حل های مبارزه با مواد مخدر باید مورد بررسی قرار گرفته تا بتوانیم همه اقشار جامعه را در این خصوص درگیر کنیم.

انتهای پیام/صاحب نیوز

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار