آرمان اصفهان
۰۰:۲۸ - پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

یک نجات یافته از بهائیت:

بهائیت فرقه ای سراسر تناقض و تضاد است/ بهائیان از کشته شدن مسلمانان خشنود می شوند

مهناز رئوفی نجات یافته بهائیت گفت: این فرقه ضاله، فرقه ای سراسر تناقض و تضاد است و کسی که از این تناقض ها سوالی بکند در این فرقه محکوم می شود.

به گزارش آرمان اصفهان، مهناز رئوفی شامگاه سه شنبه در جشن ولادت امام زمان (عج) در میدان هفت طبقه خانه اصفهان گفت: من پیش از این در یک خانواده کاملا بهایی در همدان زندگی می کردم و اعضای خانواده من از سران این فرقه هستند.

وی ادامه داد: از دوران کودکی کنجکاوی زیادی نسبت به این فرقه داشتم و از خود درباره تناقضات این فرقه سوال می کردم.

این نجات یافته از فرقه ضاله، افزود: این فرقه از یک سو خود را مدافع صلح و دوستی و محبت می داند و از سوی دیگر در عمل هیچ مسلمانی را دوست ندارند و در کتاب های اصلی این فرقه از سوی بنیانگذاران آن، به مسلمانان و تابعان آنها توهین می شود.

وی ادامه داد: این فرقه از سویی خود را مخالف خشونت معرفی می کند و از سوی دیگر تاریخ این فرقه نشان می دهد اگر زمانی دور در اختیار این فرقه قرار گیرد، همه را قلع و قمع می کنند.

رئوفی با بیان اینکه سران این فرقه به ظاهر تاکید زیادی بر مهر و محبت دارند، اظهار کرد: این مسائل تنها ظاهری است و در باطن خشونت در این فرقه به گونه ای است که اگر کسی از آن ها جدا شود حتی اجازه نمی دهند که با خانواده قبلی اش ارتباط داشته باشد.

وی اضافه کرد: من سال 75 مسلمان شدم و از همان زمانی که اعلام کردم می خواهم مسلمان شوم مرا طرد کردند و حتی تشکیلات بهایی به خانواده ام اجازه نداد که با من ارتباط داشته باشند.

این نجات یافته از فرقه ضاله بهائیت اظهار کرد: این در حالی است که در این فرقه بر اساس تعالیم 12 گانه یک فرد بهایی باید پس از رسیدن به 15 سالگی تحقیق کند و خود مسیر دینی خود را انتخاب کند ولی در عمل چنین اتفاقی رخ نمی دهد.

وی گفت: یکی دیگر از تعالیم این فرقه صلح در سراسر جهان است که در ظاهر زیبا است ولی در عمل آنها در دوران دفاع مقدس از کشته شدن مسلمانان شاد می شدند و می گفتند از هر طرف که کشته شود خواست ما محقق می شود.

رئوفی با بیان اینکه بزرگترین مرکز بهائیان در فلسطین اشغالی و در اختیار صهیونیست ها قرار دارد، گفت: رژیم صهیونیستی ارتباط عمیقی با بهائیان دارد و حتی از آن ها مالیات نمی گیرد و از سوی دیگر از بهائیان می خواهد که به هر شکل ممکن، در جامعه مسلمانان نفوذ کند و در آن ها تفرقه ایجاد کنند و آن ها را چگونه جذب کنند.

وی خاطر نشان کرد: این فرقه دم از نفی خشونت می زند در حالی که بنیانگذار این فرقه در کتاب های اصلی آنها، گفته است که اگر کسی خانه ای را آتش زد باید خود او و خانه اش را با همدیگر آتش زد.

این نجات یافته از بهائیت اظهار کرد: امروز بهائیت در ظاهر بسیار مهربانانه و با محبت رفتار می کند ولی این مساله راهبرد اصلی آنها نیست بلکه یک تاکتیک برای فریب و جذب جوانان است و در باطن آن چیزی متفاوت دیده می شود.

وی گفت: مباحثی چون نفی خشونت، صلح، محبت، دوستی و امثال آن جملاتی زیبا هستند که در همه ادیان مطرح است ولی این فرقه این مباحث را مخصوص خود می داند در حالی در کتب اصلیشان از جانب موسس این فرقه که مدعی پیامبری است، بدترین توهین ها به شیعه شده است.

رئوفی اظهار کرد: البته بنیانگذار این فرقه ادعاهای خود را از نیابت امام زمان (عج) آغاز کرد و سپس خود را امام زمان (عج) و بعد از آن خود را پیامبر و در نهایت خود را خدا معرفی می کند.

وی خاطر نشان کرد: امروز بهائیان به جای اینکه در نماز با خدا سخن بگویند، بنیانگذار این فرقه را مخاطب خود می دانند و با او سخن می گویند و در اعتقادات شان هیچ فرقی بین او و خدا نیست و او به شکل انسان درآمده تا ما بتوانیم با او صحبت کنیم.

این نجات یافته از بهائیت به برخی از سخنان سخیف و خنده دار این فرقه اشاره کرد و افزود: یکی از این سخنان آن است که بنیانگذار این فرقه از جانب خدا، نمازی دو رکعتی آورده است ولی توسط اشرار دزدیده شده است.

وی خاطر نشان کرد: بعد از مشرف شدن به اسلام کتابهای زیادی نوشتم و حقایق زیادی را افشا کردم که موجب شد بسیاری از افرادی که مورد اغفال بهائیت قرار گرفته بودند، با این حقایق آشنا شوند و به مسیر خود بازگردند.

انتهای پیام/صاحب نیوز

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار