آرمان اصفهان
12:21 - شنبه 01 اردیبهشت 1397

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) اصفهان:

سپاه در تامین امنیت از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد/ افتتاح حوزه مقاومت بسیج سپاهان شهر در اعیاد شعبانیه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امام حسین(ع) گفت:سپاه بنا به مصالح و واقعیت های موجود در معادلات امنیتی از هیچ اقدامی برای تامین امنیت نظام جمهوری اسلامی دریغ نمی کند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امام حسین (ع) در گفتگو با خبرنگار   آرمان اصفهان ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز و در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران تبدیل به نهادی کاملا مردمی و پیشرو در همه عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی شده است.

محمد حسین کفعمی افزود: تلاش ها و مجاهدت های پاسدارن و بسیجیان در 4 دهه گذشته تاثیر مستقیمی در مسیر حرکت انقلاب اسلامی داشته است و به فضل الهی این مجاهدت ها تا ظهور حضرت بقیه الله و استقرار حکومت مهدوی ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به نقش آفرینی سپاه در تامین امنیت مرز ها اظهار کرد: سپاه بنا به مصالح و واقعیت های موجود در معادلات امنیتی از هیچ اقدامی برای تامین امنیت نظام جمهوری اسلامی دریغ نمی کند و هر کجا امنیت و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران مورد تعرض قرار گیرد حضوری مقتدرانه خواهد داشت.

کفعمی با اشاره به خدمات سپاه و بسیج در حوزه های مختلف به مردم ادامه داد: سپاه در عرصه های داخلی نیز هموراه پیشتاز خدمت در عرصه های مختلف بوده است و هر جا احساس کرده است عرصه ای نیاز به حضور دلاورمردان سپاه و بسیج را دارد از هیچ خدمتی دریغ نکرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) با اشاره به تخریب ها و هجمه های مختلفی که از سوی سردمداران استکبار متوجه سپاه شده است خاطر نشان کرد: افتخار سپاه این است که همواره مورد هجمه دشمنان درجه یک انسانیت و شرافت نظیر آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل است و این هجمه ها و توهین ها ذره ای در عملکرد مجموعه سپاه و بسیج خلل وارد نخواهد کرد.

وی با اشاره به حضور یکساله ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) در شهر بهارستان تصریح کرد: ناحیه امام حسین (ع) با رصد وضعیت موجود در شهر بهارستان و احصای نیاز های فرهنگی اجتماعی شهر برنامه های مختلفی را در زمینه های آموزشی، خانواده، نشاط اجتماعی، روشنگری، گرامیداشت یاد شهدا و … در سال 96 در شهر اجرا کرد که با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شد و به فضل الهی این رویکرد در سال 97 نیز ادامه خواهد داشت.

کفعمی در پایان با اشاره به افتتاح حوزه مقاومت بسیج در شهر سپاهان شهر در ایام اعیاد شعبانیه خاطر نشان کرد: به لطف خداوند با آغاز به کار حوزه مقاومت بسیج سپاهانشهر در سال 97 شاهد اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی ویژه مردم فهیم سپاهانشهر خواهیم بود.

انتهای پیام/آرمان اصفهان/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار