آرمان اصفهان
۰۶:۰۱ - سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶

در جلسه هم اندیشی فرهنگی مطرح شد:

افزایش تعامل و یکپارچگی متولیان امور فرهنگی و پرهیز از موازی کاری

روابط عمومی شهر بهارستان گفت: هدف از این جلسه هم افزایی، تعامل و یکپارچگی بین متولیان امور فرهنگی شهر است.

به گزارش آرمان اصفهان،در جلسه هم اندیشی که با حضور شهردار و چهار تن از اعضای شورای اسلامی شهربهارستان و فعالین فرهنگی این شهر در اتاق جلسات شهردار  به همت روابط عمومی این مجموعه عصر دیروز برگزار شد، حامد مرادیان اظهار کرد: هدف از این جلسه هم افزایی، تعامل و یکپارچگی بین متولیان امور فرهنگی شهر است.

وی افزود: افراد دغدغه مند در امور فرهنگی شهر بهارستان در طول سالیان گذشته طرح و برنامه هایی را در شهر اجرا کرده اند که برخی ها قابل نقد و برخی لازم است هم چنان مستمر اجرا شود.

روابط عمومی شهر بهارستان از دیگر اهداف این نشست صمیمانه فعالان فرهنگی را آشنایی متولیان مجموعه های فرهنگی با یکدیگر دانست و گفت: این آشنایی ها موجب تعامل، عدم موازی کاری ها در اجرای برنامه های مناسبتی و بعضا بی کیفیت و استفاده از ظرفیت ها و امکانات و استعداد های موجود در سایر مجموعه ها و صرفه جویی در هزینه های اجرای برنامه های کلان فرهنگی است .

مرادیان هم چنین ضمن انتقاد از عدم حضور برخی از مسئولان و مدیران دستگاهای اجرایی و متولی امور فرهنگی در این هم اندیشی خاطر نشان کرد: قصد داشتیم در این جلسه هم افزایی خوبی بین مدیران شهری به عنوان هسته های اصلی شهر بهارستان انجام پذیرد که امروز این هدف محقق نشد.

در این جلسه شهردار، و سه تن از اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان و دیگر مسئولان و متولیان مجموعه های فرهنگی سطح  این شهر به معرفی مجموعه ،اهداف و دغداغه هایی که در حوزه فرهنگی شهر داشتند پرداخته شد.

انتهای پیام/آرمان اصفهان/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار