آرمان اصفهان
۰۹:۱۰ - پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۶

مدیرگروه فرق انحرافی حوزه علمیه قم؛

ارتباط و تعامل تنگاتنگ بهائیت با کشورهای سلطه جو و استعمارگر/ این فرقه بازیچه دست استکبار است

مدیر گروه فرق انحرافی مرکز تخصصی کلام و ادیان حوزه علمیه قم، گفت: بهائیت نسخه‌ای تجویز شده از سوی جهان استعمار و نظام سلطه برای سرزمین شیعی ایران است، که تا به حال نتوانسته جایگاهی در بین ایرانیان پیدا کند.

به گزارش آرمان اصفهان،حجت‌الاسلام علیرضا روزبهانی شامگاه چهارشنبه در دومین نشست، از سلسله نشست های فانوس شهر بهارستان، که به همت ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) اصفهان برگزار شد، با اشاره به اندیشه‌های انحرافی بهائیت، اظهار کرد:  از جمله دلایلی که این فرقه یک جریان مُنحط اجتماعی محسوب می شود تزلزل در ارکان بنیادین این فرقه است.

وی افزود: اگر در دین اسلام و انبیا و اولیای الهی و حتی در زندگی صحابه ایشان  مطالعه و تامل کنیم نکات بسیار پندآموز، بنیادین و استواری خواهیم آموخت که خدشه و تزلزلی نداشته اند.

این کارشناس فرق انحرافی بیان کرد: علی محمد باب در اثر نخست خود به نام تفسیر سوره یوسف مدعی بابیت امام دوازدهم شیعه، حضرت حجت بن الحسن المهدی علیه السلام شد.

حجت‌الاسلام روزبهانی، با بیان اینکه علی محمد باب در طول عمر خود  بخاطر ادعاهایش دو بار توبه کرده است خاطر نشان کرد: متن توبه  در همان کتاب چاپ شده است که لعنت خدا بر کسی که مرا وکیل امام غایب بداند، لعنت خدا بر کسی که مرا باب امام بداند، لعنت خدا بر کسی که مرا منکر نبوت حضرت رسول بداند، لعنت خدا بر کسی که مرا منکر انبیای الهی بداند و لعنت خدا بر کسی که مرا منکر امامت امیرالمومنین و سایر ائمه اطهار بداند.

وی تصریح کرد: با این اوصاف دیگر جای شبهه ای نیست که علی محمد باب نه باب امام زمان(عج) است و نه خود امام زمان بلکه یک انسان منحرفی است که با این کارش عده ای را همراه با خود به جهنم ابدی می کشاند.

حجت‌السلام روزبهانی ادامه داد : بهائیت یک بار وجود اعجاز برای پیامبران را لازم دانسته و یک زمان آن را نفی می‌کند و در حقیقت در بحث معجزه هم جز تناقض و سردرگمی چیزی در بهائیت وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه اصلی ترین تعلیم از تعالیم دوازده گانه بهائی وحدت عالم انسانی است، گفت: باوجود اینکه پیروان بهاییت مدعی اند که تفاوتی میان نوع انسان از هیچ لحاظ وجود ندارد اما در کتاب خطابات عبدالبهاءجلد3 صفحه 48«سیاهان آفریقا را گاوهایی در قالب انسان خطاب می کند.»

مدیرگروه فرق انحرافی مرکز تخصصی کلام و ادیان حوزه علمیه قم، با تاکید براینکه اهداف صهیونیستی هماهنگی و رابطه زیادی با نوشته‌های رهبران بهاییت دارند، تاکید کرد:  این دو موضوع از یکدیگر جدا نمی‌شود چرا که بهاییت یا اسرائیل هرکدام که نیاز به کمکی داشته دیگری به او کمک کرده و با یکدیگر همکاری داشته‌اند و جالب است فرقه ای که ادعای وحدت عالم انسانی دارد چرا تاکنون اقدامات پلید رژیم صهیونیستی را محکوم نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: بهائیت از ابتدای شکل گیری بازیچه دست قدرتهای استعماری بوده و به صورت یک اهرم و ابزار مطمئن به بهره برداری های مختلف رسیده است.

به گفته وی، فرقه ضاله بهائیت نسخه‌ای تجویز شده از سوی جهان استعمار و نظام سلطه برای سرزمین شیعی ایران است که تا به حال هم نتوانسته جایگاهی در بین ایرانیان پیدا کند.

انتهای پیام/ آرمان اصفهان/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار