آرمان اصفهان
۱۸:۳۹ - سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

با حضور اقشار مختلف مردمی برپا می شود؛

برگزاری سلسله نشست های فانوس در شهر بهارستان/ کمک هزینه سفر به کربلا و مشهد مقدس به برترین های دوره اعطا می شود

مسئول آموزش ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) اصفهان، گفت: موسسه برهان زیر نظر ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع)اصفهان، در نظر دارد به مدت پنج هفته، چهارشنبه ها بعد از ظهر در شهر بهارستان دوره های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی با عنوان فانوس را برگزار کند.

به گزارش آرمان اصفهان،علی کریمی، درباره اهداف برگزاری این دوره، اظهار کرد: با توجه به نیازسنجی و آسیب شناسی از مخاطبان و مردم شهر بهارستان برآورد کردیم که باید دوره های آموزشی فرهنگی اجتماعی برای مردم فهیم شهر بهارستان برگزار کنیم.

وی با برشمردن عناوین مباحث دوره آموزشی، ادامه داد: سر فصل مباحث شامل؛ خانواده و جایگاه زن در خانواده، فرقه های انحرافی به خصوص فرقه ضاله بهاییت، جریان شناسی، فرصت ها و تهدیدها در رسانه و فضای مجازی، تحلیل تاریخ اسلام و انقلاب است.

معاونت آموزش ناحیه بسیج امام حسین(ع)، عنوان کرد: به همین منظور موسسه برهان که زیر نظر همین ناحیه به تازگی در این شهر آغاز به فعالیت کرده است در نظر دارد به مدت پنج هفته، چهارشنبه ها بعد از ظهر در شهر بهارستان به طور تخصصی  به مباحثی که اشاره شد بپردازند.

کریمی یادآور شد: استادانی چون خانم دکتر نیلچی زاده کارشناس برنامه سمت خدا، حجت الاسلام روز بهانی مدیر گروه مطالعات فرق و ادیان، دکتر حسین روزبه عضو هیئت علمی دانشگاه و کارشناس برنامه ثریا، روح الله مومن نسب استاد برجسته رسانه و فضای مجازی و دکتر محمدحسین رجبی دوانی عضو هیئت علمی دانشگاه و کارشناس ارشد صدا و سیما برای آموزش مباحث یاد شده دعوت شده اند.

وی با اشاره به اینکه پس از پایان دوره به دانش پژوهان گواهی نامه اعطا می شود توضیح داد: بعد از پایان هر جلسه از شرکت کنندگان آزمونی گرفته می شود، که در جلسه بعد از بین افرادی که پاسخ صحیح به سوالات داده باشند به قید قرعه کمک هزینه سفر به مشهد اهدا می شود.

کریمی درادامه افزود: از بین افرادی که پنج جلسه را به مداوم شرکت کرده باشند و نامشان در گروه افرادی باشد که هفته های قبل پاسخ صحیح به سوالات داده اند باشد به قید قرعه کمک هزینه سفر به کربلا اهدا می شود

انتهای پیام/آرمان اصفهان/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار