آرمان اصفهان
14:09 - دوشنبه 16 آذر 1394

مبتذل های معلوم الحال

جعفر پناهي از كارگردان های حامي فتنه سبز كه با ساختن فيلمهايی سياه نما و تبليغاتي عليه جمهوري اسلامي به يكي از چهره هاي محبوب ضد انقلاب و جشنواره هاي غربي تبديل شد،

به گزارش آرمان اصفهان؛  همسر «ی -گـ» شاعر مبتذل سرا از بازداشت وی خبر داد.
«ی -گ» شاعر هتاکی است که همواره سابقه همکاری با خواننده مرتد و شیطان پرست و جمعی دیگر از خوانندگان لس آنجلسی و ضدانقلاب را در کارنامه خود داشته است.

اما دوست نزدیک و مورد افتخار وی همان خواننده مرتدی است که علاوه بر خواندن آهنگ های هتاکانه به ساحت مقدس ائمه اطهار علیهم السلام، اجرای ترانه های جنسی و خارج از عرف را نیز دنبال می کند و شعرهایش را به او هدیه می دهد.

این شاعر هتاک که گذشت از هیچ خط قرمزی را برای خود ناممکن نمی داند، علاوه بر سرودن انواع مختلف اشعار مبتذل و حتی مستهجن، در کنار سایر شعرای هتاک و مبتذل سرا که چندی پیش بازداشت شدند، حلقه ای را در بین برخی اهالی شعر مدیریت می کرد که در شبکه های اجتماعی فیلتر شده به تبلیغ بی بند و باری جنسی و انحرافات اخلاقی و تولید اشعار سیاسی در حمایت از فتنه ۸۸ مشغول بودند.

“ی -گ” در این اواخر به عنوان یک چهره سرشناس اپوزیسیون و تغذیه کننده محتوای بسیاری از فعالان هنری ضد امنیت فرهنگی کشور آزادانه در حیات خلوت های تهران مشغول فعالیت و پرسه زدن بود و اکنون پس از بازداشت وی، برخی از ضد انقلاب های خارج نشین و افراد معلوم الحال به حمایت از وی برخاسته اند.

اما اکنون که این مبتذل سرای معلوم الحال بازداشت شده است، نگاهی به برخی از اعضای لیست حامیانش، صحنه ماجرا رو بیش از پیش شفاف خواهد کرد که پس از بازداشت این عنصر معلوم الحال، جیغ قرمز چه طیفی از افراد بلند شده است.

لیست برخی از حامیان “ی -گ” که در بین آنها از مجری معلوم الحال رادیو فردا تا خواننده و بازیگر عریان شده یافت می شود، بدین شرح است:

1- جعفر پناهی

جعفر پناهي از كارگردان های حامي فتنه سبز كه با ساختن فيلمهايی سياه نما و تبليغاتي عليه جمهوري اسلامي به يكي از چهره هاي محبوب ضد انقلاب و جشنواره هاي غربي تبديل شد، پیشتر در حين ساخت فيلمي بر اساس سناريوي ساختگي یکی از نامزدهای شکست خورده انتخابات دهم، مبني بر ادعای کذب وقوع تجاوز در زندانهاي كشور، به منظور تهيه خوراك تبليغاتي عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي دستگير و بعد از طي مراحل دادرسي به 6 سال زندان محكوم شد.

وی از جمله كارگردانانی است كه طی چند سال اخير سعی داشته تصويری سياه از ايران و ایرانی، نزد غربيان ارائه دهد و با اين بهانه در چند جشنواره غربی مورد تشويق و تقدير قرار گيرد.

2- گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی از بازیگران سینمای ایران، پس از آنکه انحطاط اخلاقیش را با برهنگی و رقاصه‌گی در فیلمها به نمایش عموم گذاشت ، در آخرین گام سقوطش در گرداب مسائل غیر اخلاقی، با قبول نقش یک روسپی و توهین به هویت زنان افغانی ، تأسف اهالی هنر را بر انگیخت.

گلشیفته فراهانی پس از خروج از ایران با توهم پدیده شدن در سینمای اروپا و هالیوود، و شکست های پیاپی به وضعیتی دچار شد که در آوارگی کامل دست به هر اقدامی زد و سعی کرد با انواع برهنگی و نمایش خود از این طریق و حاشیه درست کردن در نشریات محتلف اروپایی، همچنان تصور کند که یک هنرمند است.

گلشیفته فراهانی که هرزگی و برهنه نگاری تمام عیار وی موج نفرت و تأسف ایرانیان را در اقصی نقاط جهان به همراه داشته است و با کف و هورای ضد انقلاب ها همراه بود و این در حالی بود که “ی -گ”، با حمایت از اقدامات ساختار شکنانه و غیر اخلاقی گلشیفته در برخی شبکه های محفلی، تمام تلاش خود را برای خوش رقصی در مقابل ناظران تحولات کشور در جاسوسخانه های غربی به کار گرفت.

3- چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه که چندی پیش اقدام به انتشار عکس های بی حجاب خود در صفحات اجتماعی کرد و این روزها در خارج از کشور حضور دارد و از سوی دیگر خبر حضور وی در یک سریال در شبکه ماهواره ی gem به همراه بهروز وثوق و صدف طاهریان که وی نیز اقدام به کشف حجاب کرده بود، منتشر شده است.

4- احمد باطبی

احمد باطبی ضد انقلاب فراری، که در جریان غائله 18 تیر 78 کوی دانشگاه دستگیر و به اتهام اقدام علیه امنیت ملی محاکمه شده بود با سوء استفاده از مرخصی استعلاجی از زندان فرار و در نوروز 87 ایران را ترک کرد و پس از فرار از ایران در آمریکا با بخش فارسی صدای آمریکا مشغول به همکاری شد.

وی پیش از خروج از ایران به همراه برخی از زندانیان سیاسی مجموعه ای به نام فعالان حقوق بشر را در داخل کشور تاسیس کرد اما در سال 2009 میلادی این مجموعه را به یک سازمان حقوق بشری غیرانتفاعی در ایالات متحده به ثبت رسانید و گزارش‌های کذب مربوط به وضعیت حقوق بشر ایران را به نمایندگی از مجموعه مدعیان حقوق بشر در ایران ارائه کرده ‌است.

5- کامبیز حسینی (رادیو فردا)

کامبیز حسینی مجری رسانه های معاند و ضدانقلاب سالها با جنگ روانی علیه مردم کشورش و فحاشی و هتاکی به نظام و مقدسات به خوش رقصی برای اربابان غربی خود مشغول بود و در نهایت این خوی وحشی گری و هتاکی وی به جایی رسید که اقدام به پرتاب صندلی به سوی یکی از کارمندان شبکه دروغ پراکن”صدای آمریکا” کرد و باعث اخراجش شد.

6- شاهین نجفی

«شاهین نجفی» خواننده مرتد و سازنده کلیپ موهن علیه امام هادی(ع) که از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، یک »همجنس‌باز» است که به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال 1384 از ترس مجازات سنگین کیفری به آلمان گریخت.

وی به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های منافقین پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش 2012» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و این خواننده مرتد حتی تا جایی پیش رفت که به صورت کاملا عریان به اجرای کنسرت پرداخت.

وی با انتشار قطعاتی به مقام امام هادی (ع) ، امام عصر (عج) و به سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) جسارت کرده بود و پس از انتشار آثار موهن این خواننده مقیم خارج از کشور بود که چندی از مراجع عظام تقلید حکم ارتداد این خواننده را صادر کردند.

این خواننده فاسد و بی بند وبار و موهن همچنین جهت خوش رقصی بیشتر برای سرکردگان شیطان پرست و ضد اسلامی و ضد بشری اش کتابی را با عنوان “وقتي خدا خوابه” به زبان فارسی منتشر کرده است که پروژه توهین و هتاکی هایش را با خداوند به پایان برساند.

و …

منبع: اتاق خبر24

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار