آرمان اصفهان
17:57 - جمعه 30 تیر 1396

امام جمعه موقت شهر بهارستان:

درس هایی در پیدا شدن پیکر شهدا پس از سال ها وجود دارد

زادهوش گفت: شهدا چراغ همیشه فروزان هستند و بزرگ ترین درس تاریخ را به انسان ها آموختند.

به گزارش آرمان اصفهان،حجت الاسلام محمود زادهوش امام جمعه موقت شهر بهارستان در نماز جمعه این هفته شهر بهارستان به ایستادگی در برابر هجمه ها و نفوذ و کارشکنی های دشمن اشاره کرد و گفت: گاهی اوقات دشمن نمی تواند رودررو با ما مقابله کند بنابراین ذائقه بندی می کند و از راه های انحرافی اهدافش را پیش می برد.

حجت الاسلام محمود زادهوش افزود: در هفته گذشته دراصفهان و اکثر شهر های ایران بوی خوش شهات طنین افکند و مشام ها را معطر کرد و برخی از اهالی چندین ساله شهر بهارستان گفتند این سیل خروشان جمعیت برای مراسم استقبال و تشییع شهدایی که هویت هایشان معلوم نیست تاکنون بی سابقه بوده است.

این کارشناس مذهبی اذعان کرد: آنچه که امروز موجب اُبهت، صلابت، قدرت و شهرت شده چیزی جز توجه به فرهنگ شهادت و ایثار و فداکاری در مسیر الهی نیست که قدم نهادن در این مسیر توفیق هر کسی نمی شود به طوری که خیلی از افراد با تحصیلات عالی و پول های کلان و امکانات و تجهیزات پیش رفته در خیلی از مراکز غربی و امریکایی در حال رصد و تحلیل اخبار همین فعالیت ها و حرکات مردمی هستند.

وی توضیح داد: قطعا در پیداشدن پیکر مطهر شهدا پس از ده ها سال درس بزرگی و حکمت هایی نهفته است که برای فهم آن نیاز به تامل و تفکراست؛ کم ترین برآیند این خضور برکات و رحمتی است که برای مردم شهر می آورد.

انتهای پیام/ آرمان اصفهان/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار