آرمان اصفهان
06:52 - یکشنبه 18 تیر 1396

توقیف محموله برنج تریاکی در کاشان

توقیف محموله برنج تریاکی در کاشان / توقیف محموله خشکبار قاچاق در اصفهان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف 40 کیلوگرم تریاک که زیر بار برنج جاساز شده بود خبر داد.

به گزارش آرمان اصفهان به نقل از فارس،به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی جعفری‌نژاد اظهار کرد: در پی وقوع چندین سرقت دستگاه موتورسیکلت در شهرستان خمینی‌شهر بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی و پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام یکسری اقدامات تخصصی موفق شدند چهار سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی آن‌ها را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان سه دستگاه موتورسیکلت و تعداد زیادی قطعات اوراق شده موتورسیکلت کشف شد.

وی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل هر چهار سارق به مراجع قضائی از شهروندان خواست توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند و حتی‌الامکان وسایل نقلیه خود را در پارکینگ پارک کنند و موتورسیکلت را به قفل و زنجیر مناسب مجهز کنند و از پارک کردن خودرو یا موتورسیکلت در مکان‌های خلوت و تاریک پرهیز کنند.

* توقیف محموله خشکبار قاچاق در اصفهان

ستار خسروی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یک قاچاقچی کالا قصد دارد محموله‌ای را وارد استان اصفهان کند بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا قرار گرفت.

وی افزود: یک تیم از مأموران مجرب پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل تخلیه بار اعزام شدند که مشاهده کردند دو نفر در حال انتقال مقدار 600 کیلوگرم مغز گردو،  800 کیلوگرم گردو و 100 کیلوگرم مغز زردآلو از یک اتوبوس مسافربری به یک وانت پیکان می‌باشند که وارد عمل شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به اینکه ارزش تقریبی محموله کشف شده یک میلیارد ریال برآورد شده افزود: در این خصوص دو قاچاقچی کالا دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آن‌ها نخواهد داد.

* توقیف محموله برنج تریاکی در کاشان

جهانگیر کریمی اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان کاشان مطلع شدند یک قاچاقچی مواد افیونی مقداری تریاک را از جنوب کشور بارگیری کرده و قصد دارد از استان اصفهان عبور کند که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کامیون کشنده فرد قاچاقچی شناسایی شد افزود: خودرو متوقف و در بازرسی دقیق از آن مقدار 40 کیلوگرم تریاک که زیر بار برنج جاساز شده بود کشف شد.

معاون اجتماعی پلیس اصفهان بیان داشت: در این خصوص راننده و سرنشین خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

کریمی در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آن‌ها نخواهد داد.

* عدم توجه به جلو یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت

جهانگیر کریمی اظهار کرد: روز گذشته مأموران پلیس‌راه خور-جندق «از واژگون شدن یک دستگاه سواری سمند در جاده مه رنجان محور» خور-جندق مطلع و به محل اعزام شدند.

معاون اجتماعی پلیس اصفهان افزود: متأسفانه در اثر این حادثه رانندگی راننده سمند فوت و سرنشین آن جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: کارشناسان تصادفات جاده‌ای علت وقوع این حادثه رانندگی را عدم توجه راننده به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کرده‌اند.

معاون اجتماعی پلیس اصفهان در پایان از رانندگان خواست، با سرعت مطمئنه و مجاز و توجه کامل به جلو و اطراف رانندگی کنید و هرگاه احساس خستگی و خواب آلودگی داشتید در مکانی امن توقف و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار