آرمان اصفهان
20:13 - پنجشنبه 15 تیر 1396

اعزام به مشهد مقدس

اعزام بسیجیان فعال عضو حلقه های صالحین به مشهد مقدس+تصاویر

132نفر از خواهران بسیجی اعضای حلقه های صالحین برتر پایگاه های مقاومت بسیج خواهران سپاه ناحیه امام حسین(ع)عازم مشهد مقدس شدند.

عصمت محمد امینی مسئول تربیت آموزش این حوزه در گفتگو با خبرنگار خبرنگار آرمان اصفهان گفت: اعضای فعال برترین حلقه های صالحین به همت معاونت تعلیم و تربیت بسیج سپاه ناحیه امام حسین (ع) و حوزه مقاومت بسیج 13 مطهره(س) ، عصر امروز به مشهد مقدس اعزام شدند.

تعلیم و تربیت حوزه مقاومت بسیج 13 مطهره(س) تصریح کرد: در آستانه هفته عفاف و حجاب این حوزه برنامه اردویی را به منظور تشویق حلقه های ویژه صالحین و فعالین عرصه های فرهنگی به خصوص ترویج عفاف و حجاب را در سطح پایگاه مقاومت برگزار کرد.

 

مسئول آموزش این حوزه خواهران عنوان کرد: همچنین هدف از اعزام بسیجیان به مشهد مقدس را ارتقاء روحیه معنوی و تربیت اخلاق ولایتی و زیارت آقا علی بن موسی الرضا (ع) عنوان کرد و افزود: یکی دیگر از اهداف این اردو ها تقویت بصیرت و معنویت بسیجیان و ایجاد انگیزه بین سرگروه ها ومتربیان حلقه های شجره طیبه صالحین و استفاده از برنامه های سیاحتی و زیارتی است.

 

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم بسیجیان مطلوب و در خور شأن اسلام و انقلاب در دهه چهارم انقلاب داشته باشیم باید بسیجیان را با رویکرد انقلاب و تراز انقلابی با حضور در حلقه های صالحین بسیج تربیت کنیم.

عصمت محمد امینی گفت: 132 خواهر بسیجی از اعضای حلقات ویژه صالحین شهربهارستان با حضور فرمانده ناحیه امام حسین (ع) و  معاونت تعلیم و تربیت بسیج این ناحیه در قالب 3 دستگاه اتوبوس به این سفر معنوی و زیارتی اعزام شدند.

 

وی در پایان اشاره ای به نحوه انتخاب حلقه های برتر کرد و خاطر نشان کرد: برگزاری جلسات منظم حلقه ها، حضور منظم اعضا در حلقه، حضور در برنامه ها و عرصه های مختلف فرهنگی، همکاری حلقه ها با فرمانده پایگاه از موارد انتخاب حلقه های برتر می باشد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار