آرمان اصفهان
07:01 - شنبه 10 تیر 1396

نمازجمعه شهر بهارستان:

در چهارچوب قانون باید آزادی بیان برای همه برقرار باشد

برخی افراد به دنبال گسترش افکار و تغییر شاخصه های انقلابی هستند و از جریان انقلابی به عنوان جریان افراطی غیر عقلانی یاد می کنند.

به گزارش خبرنگارآرمان اصفهان،امام جمعه شهر بهارستان در نماز جمعه این هفته شهر بهارستان به دستاوردهای نظام اسلامی و انقلاب اشاره کرد و گفت: گاهی اوقات دشمن نمی تواند رودررو با ما مقابله کند بنابراین ذائقه بندی می کند و از راههای انحرافی اهدافش را پیش می برد.

 

حجت الاسلام ابراهیم صادقی افزود: به طور مثال در حمله موشکی چند هفته پیش سپاه پاسداران به داعش که اکثریت مردم ایران موافق چنین حرکت دقیق و هوشمندانه و برنامه ریزی شده ای بودند و کمتر کسی مخالف علنی چنین حرکتی بود، اما افرادی که جز مخالفان محسوب می شوند افرادی هستند که می خواهند با زیر سوال بردن تحولات و رشد توان موشکی ونقش دفاعی امنیتی سپاه پاسداران مقابل ملت و نظام جمهوری اسلامی بیاستند.

 

این کارشناس مذهبی اذعان کرد: وقتی یک دکتر مداح بنام کشوری ” میثم مطیعی” در جوار مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در اجتماع نماز عید فطر این اشعار ارزشمند و انقلابی انتقادی که مفهوم آن، نقدهای اخیر رهبری و مواضع ایشان بود چه اشکالی دارد؟ ما معتقدیم که در چهارچوب قانون باید آزادی بیان برای همه برقرار باشد.

 

وی توضیح داد:چرا ریاست جمهوری در سخنرانی هایشان طوری صحبت کنند که در نظر شنونده سوال پیش بیاید که این جریان و سخن به شخصی مرتبط است؟ به طور مثال: در صحبت های اخیر : “چرا روی موشک ها شعار نوشته شده است؟ در حالی که روی موشک ” اسرائیل باید از بین برود /امام خمینی (ره) ” نوشته شده بود که قطعا منظور ایشان فراموشی امام راحل(ره) و آرمان های ایشان و مفهوم این جمله نخواهد بود که اگر باشد ریاست جمهوری ایشان مشروعیت ندارد.

 

حجت السلام و المسلمین ابراهیم صادقی با اشاره به این موضوع که برخی افراد به دنبال گسترش افکار و تغییر شاخصه های انقلابی هستند و از جریان انقلابی به عنوان جریان افراطی غیر عقلانی یاد می کنند گفت: نه فقط ریاست جمهوری بلکه هر کسی در این مملکت مسئول و تصدی کاری را بر عهده می گیرد اگر در معارضه و مقابله با اندیشه و آرمان های امام خمینی (ره) و رهبری باشد، صلاحیت  آن مسئولیت را ندارد.

 

وی با اشاره به مناسبت های پیش رو در هفته آینده در خصوص روز افشای حقوق بشر امریکایی تصریح کرد: حقوق بشر امریکایی به این معناست که هرجا افکاری به نفع اهداف آنان باشد می گویند حقوق بشر باید اجرا شود و اگر به ضرر مواضع  طرفداران آنها باشد می گویند حقوق بشر معنا ندارد.

 

امام جمعه شهر بهارستان هم چنین به مناسبت 12 تیر ماه مصادف با هشتم شوال که سالروز تخریب حرم و بارگاه ائمه بقیع(ع) توسط گروه گمراه وهابیت است اشاره و خاطر نشان کرد: راه اندازی این فرقه ها و جریان ها از سوی دشمنان اسلام و قرآن هدفی جز تفرقه افکنی بین مسلمانان ندارد و وهابیت به بهانه مقابله با شرک بقاع اهل بقیع(ع) را تخریب کردند.

 

وی در پایان گفت: عجیب است که وهابیت واعراب اعمالی را برخود حلال و واجب و برای شیعیان شرک و حرام می دانند و اگر کسی در مقابل تفکرات وهابیت قیام کند مسئولین به اسم خروج از دین و حاکمیت او را اعدام می کنند. ما تا آخرین قطره خونمان در دفاع از اسلام، قرآن، دین، ولایت و منویات امام خمینی(ره) و رهبری ایستاده ایم و حتی نیم قدم هم عقب نشینی نمی کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار