آرمان اصفهان
07:48 - پنجشنبه 08 تیر 1396

بیانیه سیدرضا نریمانی در پاسخ به هتاکان به میثم مطیعی

دمل‌های چرکین حقد و کینه از انقلاب و مکتب اهل بیت به دنبال عقده‌گشایی هستند

در بیانیه سیدرضا نریمانی مداح معروف اصفهانی آمده است: دمل‌های چرکین حقد و کینه از انقلاب و مکتب اهل بیت هر از چند گاهی، منتظر یک بهانه‌اند تا دهن باز کرده و عقده‌های دیرین خود را به بیرون بریزند، باید مراقب باشیم.

به گزارش آرمان اصفهان به نقل از فارس،سیدرضا نریمانی مداح معروف اصفهانی در پاسخ به هتاکان به میثم مطیعی بعد از شعرخوانی در روز عید فطر بیانیه‌ای صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: علی‌رغم آموزه‌های دین و سیره بزرگان، متأسفانه جامعه ما اخیراً در بسیاری از مواقع شاهد انتقادناپذیری و بلکه انتقادستیزی می‌باشد.

در این ادامه این بیانیه ذکر شده است: این روزها برخی پا را فراتر گذاشته و در برابر اشعار انتقادی یک ذاکر بااخلاص (صرف نظر از ملاحظات و نقدها) به جایگاه او که ذاکر اهل بیت علیهم‌السلام است، هجوم می‌برند.

در بیانیه صادر شده توسط سیدرضا نریمانی تصریح شده است: مسلماً این کار جز از کسانی که با انقلاب و مکتب اهلبیت دشمنی دارند، بر نمی‌آید.

در پایان این بیانیه مداح اصفهانی خاطرنشان کرده است: دمل‌های چرکین حقد و کینه از انقلاب و مکتب اهل بیت هر از چند گاهی، منتظر یک بهانه‌اند تا دهن باز کرده و عقده‌های دیرین خود را به بیرون بریزند، باید مراقب باشیم.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار