آرمان اصفهان
09:35 - جمعه 02 تیر 1396

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان:

واگذاری، سیاست دولت در مسائل فرهنگی/ هرم مدیریتی در اداره ارشاد وارونه است!

حجت‌الاسلام ارزانی گفت: سیاست و اصول وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تأکید بر اصل واگذاری و واسپاری به بخش خصوصی است که خانه مطبوعات از آن جمله است.

به گزارش آرمان اصفهان به نقل از صاحب نیوز،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان شامگاه پنج‌شنبه در جلسه ضیافت افطاری با اصحاب رسانه و خبرنگاران در دانشگاه علمی و کاربردی هنر اظهار کرد: بر اساس جلسه های متعددی که با وزیر ارشاد اسلامی داشته‌ام، به صراحت بیان می‌کنم که دغدغه وزیر فرهنگ دولت یازدهم در زمینهٔ فرهنگی تحقق مطالبات رهبری است.

حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی، با بیان اینکه اصل و سیاست دولت یازدهم در زمینهٔ فرهنگی منطبق بر اصل واگذاری است تصریح کرد: این روش دولت یازدهم است که در زمینهٔ های مختلف از جمله مسائل فرهنگی و مربوطه به هنرمندان اصل بر واسپاری به بخش خصوصی و انجمن‌ها بسپارد و کار را به‌پیش ببرد و خود وظیفه نظارت و حمایت را بر عهده بگیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان به دنبال این سیاست دولت یازدهم عمل می‌کند و وظیفه خود را تصدی‌گری در زمینهٔ های مختلف نمی‌داند و سعی دارد اجرای برنامه‌های را به بخش خصوصی و انجمن‌ها بسپارد.

وی تأکید کرد: خانه مطبوعات اصفهان نیز ازجمله بخش‌های خصوصی و انجمن‌های با سابقه‌ای است که می‌تواند مجری و تصدی برنامه‌های مختلف مربوط به اصحاب رسانه را بر عهده بگیرد و نظر و اعتقاد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز بر این است.

حجت‌الاسلام ارزانی خاطرنشان کرد: در برگزاری دهمین جشنواره مطبوعات استان نیز این چنین عمل شده است و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فقط حامی و ناظر است و اجرای کار با هیئت‌مدیره خانه مطبوعات است.

وی در توصیه‌ای به خبرنگاران گفت: توصیه می‌شود که با حضور پرشور خود در انجمن‌ها و خاصه خانه مطبوعات باعث تحکیم بخشی این نهاد شده تا به تبع این نهاد نیز بتواند با حرف محکم‌تری برای تحقق مطالبه های شما اقدام کند،.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان، افزود: هرم مدیریتی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمی وارونه است و دستورها و برنامه‌ها به‌صورت ابلاغی و از بالا به پایین صورت نمی‌گیرد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار