آرمان اصفهان
20:33 - پنجشنبه 01 تیر 1396

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهارستان:

مردم بهارستان همپای هموطنان در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند

ربیع افزود: ما در بهارستان شهروندانی انسان دوست داریم که با حضور در راهپیمایی روز قدس به دفاع از مردم مظلوم فلسطین خشم خود را از صهیونیست جنایاتکار ابراز می کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهارستان اصفهان در گفتگو با خبرنگار آرمان اصفهان، درباره ضرورت راهپیمایی روز قدس اظهارکرد: فارغ از گرایش های سیاسی و مذهبی، وقتی در اخبار می شنویم به کودکان فلسطینی تعرض می شود، دختر نوجوان فلسطینی در قدس اینقدر مورد ضرب و شتم قرار گرفته است تا از دنیا رفته است یا یک مادر را به جُرم مسلمانی به مدت 25 سال از دیدن فرزندش محروم می کنند در این راهپیمایی شرکت می کنیم.

جواد ربیع گفت: مسجد برای مسلمانان خانه خدا و محل عبادت مسلمانان است و تعرض به مسجد برای مسلمانان به اندازه ای زجر آور است که تعرض به کلیسا برای مسیحیان.
ربیع در ادامه به وظیفه انسان دوستانه مردم جهان اشاره کرد و گفت: مردم کشور ما انسان هایی مسلمان، با بصیرت و غیرت دینی و شیعه هستند حضرت علی(ع)که مظهر عدالت است  و روایت از ایشان داریم که : می فرمایند: «اگر مرد مسلمانی بشنود که خلخال از پای یک زن یهودی درآورده اند و از این خبر بمیرد نباید او را سرزنش کرد. یعنی جا دارد که انسان از شنیدن این خبر قالب تهی کند، دق کند و بمیرد!!»

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات شهر بهارستان خاطر نشان کرد: تحمل این همه ظلم که به مردم فلسطین و غزه، به کودکان و زنان و همه اقشار مردم می شود سخت است و دل انسان را به در می آورد ، در جایی که خودمان را شیعه امیر المومنین(ع) می دانیم واقعا اگر از غصه دق کنیم جا دارد.

وی تاکید کرد: راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور در شهر بهارستان هم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با دوم تیرماه برگزار می شود و مسیر حرکت راهپیمایی از ساعت 11 صبح از مقابل مسجد حضرت قائم(عج) خیابان فرشته آغاز و در نهایت در میعادگاه نماز جمعه به پایان می رسد.

ربیع در ادامه به خاطره ای از راهپیمایی روز قدس سال 1395 اشاره کرد و تصریح کرد: پیرمردی را سراغ دارم که سال گذشته با وجود کهولت سن و عارضه سختی که در پایش مشاهده می شد با عصای فلزی هم پای مردم شهر در راهپیمایی شرکت کرده بود و چون می دیدم راه رفتن به طور عادی هم برایشان مشکل است از ایشان درخواست کردم سوار یکی از اتومبیل هایی که ما را همراهی می کرد شوند و برای جلب نظرشان گفتم خدا همین قدم ها را از شما قبول کرده است و ایشان در پاسخ گفتند: آن دنیا جواب حضرت علی (ع) را چه بدهم؟

مسئول تبلیغات اسلامی بهارستان در پایان گفت: ما در بهارستان شهروندانی انسان دوست داریم که امسال هم، همچون سالهای قبل با حضور حداکثری و باشکوه هرچه تمام با زبان روزه و به حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین خشم خود را از صهیونیست غاصب و جنایاتکار ابراز می کنند.
انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار