آرمان اصفهان
07:37 - سه شنبه 30 خرداد 1396

تربیت مربی «کودک مهدوی»

برگزاری دوره آموزش مقدماتی تربیت مربی «کودک مهدوی» در برخوار

مدیر موسسه فرهنگی دارالمهدی شهرستان برخوار از برگزاری دوره مقدماتی تربیت مربی کودک مهدوی در شهرستان برخوار خبر داد.

به گزارش آرمان اصفهان به نقل از چشم برخوار، محمد عسگریان مدیر موسسه فرهنگی دارالمهدی شهرستان برخوار، از برگزاری اولین دوره تربیت مربی مهدوی در تاریخ (۲۱ و ۲۲ تیر) سال جاری در شهرستان برخوار خبر داد.

 

دبیر برگزاری دوره مقدماتی تربیت مربی کودک مهدوی گفت: پس از مکاتبات با معاونت اجتماعی و دفتر امور کودکان استان، به منظور تقویت مهارتهای مربیان و آشنایی آنان با دوره تربیت مربی مهدوی، بهزیستی شهرستان برخوار با همکاری موسسه دارالمهدی در نظر دارد کارگاهی ۲ روزه ویژه مربیان مهدهای کودک تحت نظارت خود برگزار نماید.

 

وی با تشکراز همکاری نهادها و سازمان های دولتی که در برگزاری این دوره همراهی کردند تصریح کرد: اداره بهزیستی، اداره اوقاف و امور خیریه، آموزش و پرورش، دفتر امام جمعه، شهرداری و بسیج سپاه شهرستان برخوار در برگزاری این دوره مشارکت دارند.

 

عسگریان ادامه داد: این دوره با حضور حجت الاسلام ابراهیم عبداللهی از مدرسین و محققین مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم در تالار شهرداری دولت آباد برگزار خواهد شد.

 

مدیر موسسه فرهنگی دارالمهدی شهرستان برخوار تصریح کرد: از مهمترین عناوین و اهداف این دوره افزایش مهارت های کلاس داری جذاب و موفق، مهارت پاسخگویی به سوالات دینی و مهدوی کودک، پیوند زدن مفاهیم مهدوی با زندگی کودک و ضرورت بیان معارف مهدوی برای کودکان است.

 

عسگریان با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام این دوره گفت: آخرین مهلت ثبت نام این دوره تا ۸تیرماه ۹۶ می باشد و متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به بهزیستی شهرستان برخوار مراجعه و یا با تلفن های ۰۹۱۳۴۰۱۸۷۰۷ و ۰۹۱۳۹۵۴۷۸۸۱ تماس حاصل کنند.

یادآور می شود؛ موسسه دارالمهدی زیر نظر بنیاد مهدویت اصفهان و بنیاد مهدی موعود قم فعالیت می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار