آرمان اصفهان
07:26 - سه شنبه 30 خرداد 1396

نمایشگاه تسهیلات و ملزومات ازدواج آسان

دومین نمایشگاه تسهیلات و ملزومات ازدواج آسان در اصفهان برگزار می‌شود‌

دومین نمایشگاه تسهیلات و ملزومات ازدواج آسان، جهیزیه، تشریفات و مؤسسات وابسته از یکم تا ۶ تیرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش آرمان اصفهان به نقل از تسنیم، به‌نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، در این نمایشگاه 150 مشارکت کننده از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی و زنجان محصولات خود را به نمایش می‌گذارند.

در این نمایشگاه 8500 مترمربع مکان مناسب در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفته تا محصولات خود را در 3500 مترمربع فضای مفید برای بازدیدکنندگان عرضه کنند.

تسهیلات و ملزومات ازدواج از جمله مؤسسات تشریفات، تالارها، مزون‌ها، آتلیه‌ها، فروشگاه‌های جهیزیه عروس، مؤسسات خیریه، سازمان‌ها و تشکل‌های مردم نهاد فعال در امر ازدواج و همچنین مراکز مشاوره از جمله مشارکت کنندگان در این دوره هستند.

حضور برندهای مطرح این حوزه‌ها و افزایش مساحت 2 برابری نمایشگاه در مقایسه با سال قبل از جمله تفاوت‌های این نمایشگاه محسوب می‌شود.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه تسهیلات و ملزومات ازدواج آسان می‌توانند از ساعت 17 تا 23 از ابتدای تیرماه به مدت 5 روز به محل نمایشگاه های استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار