آرمان اصفهان
14:57 - پنجشنبه 18 خرداد 1396

جزئیات اسیدپاشی

جزئیات اسیدپاشی مرد ۴۰ساله به ۱۶ نفر در پارک فدائیان اسلام

مرد چهل‌ساله پس از درگیری با اعضای یک خانواده در پارک فدائیان اسلام به منزل خود رفت، با تهیه یک ظرف اسید به پارک بازگشت و بدون اینکه بداند چه‌کسی مقابلش قرار دارد روی ۱۶ نفر اسید پاشید.

به گزارش آرمان اصفهان به نقل از تسنیم، نخستین ساعات بامداد امروز حادثه اسیدپاشی در پارک فدائیان اسلام به پلیس 110 اعلام شد که به‌سرعت تیمی از مأموران کلانتری نبرد به محل حادثه اعزام شدند.

با حضور پلیس در محل و بررسی‌های اولیه مشخص شد یک مرد چهل‌ساله به‌روی 16 نفر اسید پاشیده است که مأموران بلافاصله متهم را بازداشت کردند.

تحقیقات تکمیلی پلیس حاکی از آن بود که این متهم قبل از حادثه با یک خانواده در پارک درگیر شده و دقایقی پس از درگیری به منزل خود بازگشته و دبه اسیدی تهیه کرده است، این شخص پس از بازگشت به پارک بدون اطلاع از اینکه چه افرادی مقابلش قرار دارند به‌روی 16 نفر اسید‌‌ پاشیده بود.

14 مصدوم این حادثه همگی به بیمارستان منتقل شدند اما دچار جراحت سطحی شده بودند و پس از اقدامات درمانی از بیمارستان مرخص شدند همچنین در رابطه با این اسیدپاشی پرونده‌ای در دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شده و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار