آرمان اصفهان
15:37 - شنبه 13 خرداد 1396

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی اصفهان خبر داد

مهار تقریبی دور دورها در کلان‌شهر اصفهان/ ادامه تلاش‌های پلیس امنیت اخلاقی برای حفظ امنیت نوامیس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با اجرای طرح‌های موفق نیروی انتظامی استان اصفهان، تقریباً بحث دور دور در این کلان‌شهر مهار شده و دیگر به آن شکلی که قبلاً در سطح شهر تظاهر می‌شد این مورد وجود ندارد.

به گزارش آرمان اصفهان به نقل از فارس،جهانگیر کریمی اظهار کرد: پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی مختص یک فصل خاص نیست و همواره با مظاهر علنی بدپوششی و بی‌پوششی برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه در استان اصفهان بد پوششی و بی‌حجابی کم‌تر از برخی استان‌هاست، افزود: پلیس امنیت اخلاقی حتی در صورت مشاهده پوشش بد افراد در خودروها، با چنین افرادی برخورد قانونی می‌کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: گشت‌های امنیت اخلاقی هم در تفرجگاه‌ها و هم در ایستگاه‌های پلیس در مناطق مختلف شهر فعال هستند و علاوه بر تذکر و مشاوره به افراد دارای پوشش بد؛ تکرارکنندگان این رفتار را به مراجع قضایی معرفی می‌کنند.

وی با بیان اینکه گشت‌های پلیس امنیت اخلاقی استان اصفهان همواره در این زمینه فعال بوده‌اند، تأکید کرد: اولویت برخورد پلیس امنیت اخلاقی با مظاهر بداخلاقی با کسانی است که برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد می‌کنند.

کریمی با بیان اینکه عده‌ای از باندهای فساد و فحشا در سطح شهر وجود دارند که پلیس امنیت اخلاقی با آن‌ها به صورت قانونی برخورد کرده و می‌کند، ادامه داد: کسانی که آلودگی صوتی ایجاد می‌کنند و یا برای دور دور در سطح شهر می‌آیند با برخورد پلیس به ویژه پلیس امنیت اخلاقی مواجه می‌شوند.

وی افزود: با اجرای طرح‌های موفق نیروی انتظامی استان اصفهان، تقریباً بحث دور دور در این کلان‌شهر مهار شده و دیگر به آن شکلی که قبلاً در سطح شهر دیده می‌شد این مورد وجود ندارد.

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: فعالیت حوزه امنیت اخلاقی نیروی انتظامی استان اصفهان با اولویت حفظ آرامش جامعه، بانوان، خانواده‌ها و جلوگیری از تعرض به ناموس مردم در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار