آرمان اصفهان
18:57 - دوشنبه 08 خرداد 1396

پانزدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان

شهر بهارستان میزبان برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان ضیافت نور استان اصفهان شد

مقدسی: مسابقات فوتسال امسال به همت هیئت فوتبال شهر بهارستان با شرکت 16 تیم فوتسال که شامل 10 تیم محلی و مشارکت 6 تیم از مرکز و اطراف استان اصفهان برگزار می شود

حسین مقدسی دبیر هیئت فوتبال شهر بهارستان و مسئول برگزاری این مسابقات در گفتگو با خبرنگار آرمان اصفهان گفت: این برنامه در طول هجده شب و هر شب سه تیم از ساعت 21 الی24 در باشگاه ورزشی شهدای گمنام شهر بهارستان با هم رقابت می کنند.

 

وی افزود: مسابقات فوتسال امسال به همت هیئت فوتبال شهر بهارستان با شرکت 16 تیم فوتسال که شامل 10 تیم محلی و مشارکت 6 تیم از مرکز و اطراف استان اصفهان برگزار می شود.

 

دبیر هیئت فوتبال شهر بهارستان در ادامه تصریح کرد: جوایز تیم های اول تا سوم به ترتیب یک میلیون و پانصد هزار تومان- یک میلیون تومان  و تیم سوم هفتصد و پنجاه هزار تومان است و هم چنین به تماشاچیان برای بازی های گروهی و تیمی لباس ورزشی و برای بازی های حذفی و فینال کاپشن و شلوار ورزشی به عنوان هدایا در نظر گرفته شده است.

 

مسئول برگزاری پانزدهمین جام رمضان شهر بهارستان در پایان گفت: شروع این مسابقات از شب یازدهم ماه مبارک رمضان یعنی شانزدهم خردادماه آغاز می شود و علاقه مندان تا تاریخ96/3/8 فرصت ثبت نام برای شرکت در مسابقات را دارند. ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های 36821212 و 09132194959 تماس حاصل فرمایند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار