آرمان اصفهان
20:16 - یکشنبه 07 خرداد 1396

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خبر داد؛

دستگیری شماری از سلطنت‌طلبان و منافقان در انتخابات

سردار غیب پرور از دستگیری تعدادی از سلطنت‌طلبان، منافقان و گروه‌های معاند در ایام انتخابات خبر داد.

به گزارش آرمان اصفهان به نقل از صاحب نیوز، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه مسئول بنیاد تعاون بسیج با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از معاونان و مسئولان این سازمان در حوزه ریاست بسیج برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم با اشاره به انتخابات اخیر گفت: انتخابات رخدادی است مالامال از عبرت و تجربه و پندآموزی. هرکسی که پای صندوق رأی آمده و به نامزد موردنظر خود رأی داده است، یقیناً ابتدا رأی تمام افراد به‌نظام جمهوری اسلامی بوده است.

سردار غلامحسین غیب پرور با اشاره به دستگیری تعدادی از سلطنت‌طلبان، منافقین و گروه‌های معاند در ایام انتخابات تصریح کرد: هم مشارکت مردم یک پیروزی بود و هم امنیت فوق‌العاده این انتخابات در یک کشور 80 میلیونی یک پیروزی ارزشمند بود.

وی همگرایی و گفتمان واحد را ازجمله دستاوردهای انتخابات دانسته و خاطرنشان کرد: اتفاقات بدی نیز در این ایام رخ داد تا جایی که حتی برخی به سپاه که مظهر اقتدار ملی است تاخت‌وتاز کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج در ادامه سپاه را آیینه اقتدار کشور و انقلاب خوانده و تأکید کرد: سپاه خار چشم اسراییل است و آنان که به سپاه حمله می‌کنند آیا به عواقب‌ آن نیز اندیشیده‌اند؟

وی در بخش دیگری از سخنان خویش پیرامون فعالیت‌های سازمان بسیج گفت: باید برنامه‌های بسیج در بطن جامعه بوده و اثربخش باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر پرهیز از شتاب‌زدگی در برنامه‌‌ها تصریح کرد: خدمات اجتماعی، محور اصلی فعالیت‌های بسیج بوده و بسیجیان باید در متن جامعه باشند نه در حاشیه.

وی ادامه داد: بایستی چهره بسیج، چهره‌ای خدمتگزار در منظر افکار عمومی باشد لذا تا می‌توانیم بخش‌های خدماتی بسیج را تقویت داده و افزایش‌خواهیم داد.

سردار غیب پرور بسیج را مظهر اسلامیت نظام دانست و با اشاره به نقش‌آفرینی بنیاد تعاون بسیج گفت: بنیاد تعاون از مجموعه‌های مهم و مؤثر این نهاد مردمی بوده که باید مجموعه‌ای خدمت‌رسانی و انقلابی باشد.

در ادامه این مراسم سردار تقی‌زاده با حکم رئیس سازمان بسیج مستضعفین به‌عنوان مسئول بنیاد تعاون بسیج معرفی شد و از تلاش‌های سردار نوشادی که اخیراً به‌عنوان معاون هماهنگ‌کننده بسیج منصوب‌شده است به‌پاس مسئولیت 5 ساله وی در بنیاد تعاون تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار