آرمان اصفهان
22:40 - پنجشنبه 03 فروردین 1396

انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه:

عیدی سه امتیازی شاگردان کی روش از قطر

تیم ملی فوتبال کشورمان با برتری مقابل قطر جایگاه خود را در صدر جدول گروه A مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره آسیا استحکام بخشید.

به گزارش آرمان اصفهان؛ تیم ملی ایران در ششمین دیدار خود در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در قاره آسیا و در دیداری از گروه A این رقابت‌ها از ساعت 20:30 امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه قطر به مصاف تیم ملی این کشور رفت که در پایان این دیدار با تک گل مهدی طارمی به برتری رسید.
ترکیب تیم ملی ایران را در این مسابقه نفراتی چون؛ علیرضا بیرانوند، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، پژمان منتظری، وریا غفوری، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج‌صفی، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون تشکیل می‌دادند.
دقیقه 5: پاس در عمق مهدی طارمی در میان مدافعان قطر با کنترل سردار آزمون همراه شد، اما قبل از زدن ضربه توسط آزمون، دروازه‌بان قطر توپ را دفع کرد تا توپ به کریم انصاری‌فرد برسد. ضربه این بازیکن نیز توسط دروازه‌بان قطر دفع شد.
دقیقه 6: میلاد محمدی با کارت زرد داور جریمه شد.
دقیقه 14: ضربه آزاد علیرضا جهانبخش از پشت محوطه جریمه قطر با فاصله اندکی از کنار تیرک عمودی دروازه این تیم به بیرون رفت.
دقیقه 17: سانتر زمینی اکرم عفیف از سمت راست خط دفاعی ایران قبل از رسیدن به سباستین سوریا توسط علیرضا بیرانوند مهار شد.
دقیقه 23: ضربه آزاد رودریگو تاباتا از پشت محوطه جریمه ایران با فاصله از کنار دروازه بیرانوند به خارج از زمین رفت.
دقیقه 26: ضربه آزاد تیم قطر از سمت راست خط دفاعی ایران توسط رودریگو تاباتا روی دروازه بیرانوند زده شد که این توپ خطرناک توسط بیرانوند مهار شد.
دقیقه 28: پرتاب اوت بلند احسان حاج‌صفی روی دروازه قطر با ضربه سر مدافع قطر همراه شد تا توپ روی تیر دوم به سردار آزمون برسد و ضربه سرضرب مهاجم ایران با برخورد به بدن شعیب دروازه‌بان قطر به کرنر برود.
دقیقه 32: حرکات پا به توپ اکرم عفیف در محوطه جریمه ایران در نهایت با سانتر این بازیکن روی تیر دوم همراه شد که خروج ناموفق بیرانوند، ضربه سر میلاد محمدی را به دنبال داشت و توپ به نفع تیم قطر به کرنر رفت.
دقیقه 33: کرنر تیم قطر به پشت محوطه جریمه ایران با ضربه والی یاسر همراه شد که ضربه او به راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.
دقیقه 45: به دنبال از دست رفتن توپ مهدی طارمی تیم قطر صاحب یک ضدحمله شد که حرکات پا به توپ بوضعیف با ضربه در عرض این بازیکن همراه شد، اما قبل از رسیدن توپ به خط دروازه توسط پژمان منتظری دفع شد.
دقیقه 1 + 45: پدرو کوریرا با کارت زرد داور جریمه شد.
دقیقه 52: پاس در عمق کریم انصاری‌فرد در پشت مدافعان قطر با کنترل توپ و ضربه دقیق مهدی طارمی همراه شد تا تیم ملی ایران به گل اول خود دست پیدا کند.
دقیقه 57: سانتر وریا غفوری در محوطه جریمه قطر با ضربه پشت پای نمایشی مهدی طارمی همراه شد که به راحتی در اختیار دروازه‌بان قطر قرار گرفت.
دقیقه 61: لوئیز جونیور از بازی خارج و علی اسدالله جایگزین این بازیکن شد.
دقیقه 64: ضربه از راه دور و سنگین کریم بوضعیف با برخورد به زمین باعث شد که بیرانوند در دو ضرب این توپ را مهار کند.
دقیقه 69: پاس جهانبخش به پشت مدافعان قطر در محوطه جریمه این تیم به سردار آزمون رسید که ضربه آرام و زمینی این بازیکن در اختیار سعد شعیب قرار گرفت.
دقیقه 70: پاس در عرض سردار آزمون با اشتباه مدافعان قطر به علیرضا جهانبخش رسید که شوت زمینی این بازیکن از پشت محوطه جریمه به آرامی از کنار دروازه قطر خارج شد.
دقیقه 71: کریم انصاری‌فرد از زمین خارج و وحید امیری جایگزین این بازیکن شد.
دقیقه 75: حرکت در عرض علیرضا جهانبخش از سمت چپ خط دفاعی قطر با ضربه زمینی این بازیکن همراه شد که با برخورد به مدافع قطر در اختیار دروازه‌بان این تیم قرار گرفت.
دقیقه 76: پاس وحید امیری در داخل محوطه جریمه قطر به مهدی طارمی رسید که ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 77: رودیگو تاباتا از بازی خارج و علی به جای این بازیکن وارد زمین شد.
دقیقه 79: علیرضا جهانبخش از زمین خارج و امید ابراهیمی جای این بازیکن را در زمین گرفت.
دقیقه 81: یاسر حسین از بازی خارج و علی حسن عفیف جانشین این بازیکن شد.
دقیقه 83: سردار آزمون از بازی خارج شد و مسعود شجاعی جایگزین این بازیکن شد.
دقیقه 85: مهدی طارمی از ایران و بوعالم خوخی از قطر به دلیل درگیری لفظی از داور هنگ‌کنگی دیدار کارت زرد دریافت کردند.
دقیقه 88: پرتاب بلند علیرضا بیرانوند با دست با اشتباه مدافع قطر احسان حاج صفی را روانه دروازه این تیم کرد که ضربه زمینی این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 89: پاس وحید امیری روی یک ضدحمله مهدی طارمی را صاحب موقعیت کرد که ضربه این بازیکن نیز از روی دروازه به خارج رفت.
دقیقه 2+90: پاس مهدی طارمی در داخل محوطه جریمه قطر وحید امیری را صاحب توپ کرد که ضربه کات‌دار این بازیکن با فاصله اندک از روی دروازه قطر به بیرون رفت.
دقیقه 3+90: ضربه کات‌دار بوعالم خوخی از پشت محوطه جریمه ایران با فاصله از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.
دقیقه 4+90: سباستین سوریا در داخل محوطه جریمه ایران با یک چرخش توپ را روانه دروازه بیرانوند کرد که ضربه آرام این بازیکن در در اختیار سنگربان کشورمان قرار گرفت.
با این نتیجه جدول گروه A مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2018 در قاره آسیا به شکل زیر درآمد:
1- ایران با 14 امتیاز
2- کره جنوبی با 10 امتیاز
3- ازبکستان با 9 امتیاز
4- سوریه با 8 امتیاز
5- چین با 5 امتیاز
6- قطر با 4 امتیاز
15118/118/1

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار