آرمان اصفهان
12:58 - یکشنبه 12 دی 1395

کی‌روش ۱۹‌بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کرد؛

لیست جدید زیر ذره‌بین

ذوب آهن بعد از پرسپولیس بیشترین سهمیه را در تیم ملی به خود اختصاص داده است. در لیست جدید تیم ملی رشید مظاهری، احسان پهلوان، وحید محمدزاده و مرتضی تبریزی نفرات ذوبی لیست جدید تیم ملی هستند.

یه گزارش آرمان اصفهان؛ سر مربی تیم ملی فوتبال کشورمان ١٩‌بازیکن را به تیم ملی برای حضور در اردوی امارات دعوت کرد. بازیکنان دعوت شده به اردو باید امروز (یکشنبه) ساعت ۱۹:۳۰ با در دست داشتن گذرنامه، خود را به کادر فنی تیم ملی در هتل المپیک معرفی کنند. تیم ملی روز سیزدهم دی ماه به باشگاه ایرانیان دبی می‌رود و در این باشگاه اردوی تدارکاتی خود را برقرار می‌کند که این اردو تا ١٩ دی ادامه خواهد داشت. قرار است در این اردو تیم ملی یک بازی دوستانه با تیم ملی مراکش انجام دهد.


اسامی دعوت‌شده‌ها
کی‌روش در لیست جدید خود ١٩‌بازیکن را معرفی کرده که ٧‌بازیکن آن پرسپولیسی هستند تا تیم صدر‌نشین لیگ بیشترین تعداد ملی‌پوش را هم داشته باشد. اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی به این شرح است: دروازه‌بان‌ها: بیرانوند، اخباری، مظاهری/ مدافعان: رامین رضائیان، سیدجلال، محمد انصاری، میلاد محمدی، عزت‌ا… پورقاز، وحید محمدزاده/ بازیکنان میانی: امید ابراهیمی، کامیابی‌نیا، حاج‌صفی، شجاعیان/ مهاجمان: مرتضی تبریزی، سروش رفیعی، وحید امیری، احسان پهلوان، مهدی طارمی، ساسان انصاری

غیبت عجیب سوشا
دعوت‌نکردن سوشا مکانی، از نکات جالب لیست کی‌روش است‌. این بازیکن در آخرین دیدار تیم ملی وظیفه حراست از دروازه را برعهده داشت اما در لیست جدید قرار نگرفته است. این در‌حالی است که با پایان لیگ نروژ، این بازیکن مشکلی برای حضور در اردوی تیم ملی نداشت. البته بازگشت علیرضا بیرانوند به شرایط بازی و پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت حضور دوباره سوشا را خود به خود سخت کرده بود اما به نظر می‌رسید کی‌روش دست‌کم برای این اردو سوشا را با خود ببرد.

پرسپولیسی‌ها کم شدند
حسین ماهینی از جمع پرسپولیس در اردوی جدید حضور ندارد تا سهمیه این تیم کاهش یابد و اکنون ٧‌بازیکن در تیم ملی داشته باشد. بیرانوند، سید جلال، محمد انصاری، رضائیان، طارمی، کامیابی نیا و وحید امیری قرمز‌پوشان لیست جدید تیم ملی هستند‌.

انصاری بالاخره ملی‌پوش شد
ساسان انصاری با توجه به درخشش در دیدارهای اخیر فولاد مجوز حضور در اردوی تیم ملی را بالاخره کسب کرد. کارلوس کی‌روش پاداش آقای گلی این بازیکن در پایان نیم فصل را با حضور در تیم ملی داد و دوباره نشان داد که شایسته‌سالار است و به نام‌ها کاری ندارد.

امید تنها استقلالی لیست
امید ابراهیمی تنها استقلالی حاضر در این لیست بوده و این در حالی است که طی روزهای اخیر گمانه‌زنی زیادی درباره احتمال ملی‌پوش‌شدن دیگر بازیکنان این تیم نیز به گوش می‌رسید. وریا غفوری که به همراه پزشک تیم ملی در کمپ تیم‌های ملی تمرین می‌کند، یکی از این افراد است و به نظر می‌رسید کی‌روش به این بازیکن علاقه‌مند است و با وجود مصدومیت این بازیکن را دوباره به اردوی تیم ملی دعوت خواهد کرد اما این اتفاق نیفتاد. همه این‌ها در شرایطی است که وریا دوران نقاهت خود را پشت سر گذاشته است.

کاپیتان باز هم نیست
آندرانیک تیموریان در اردوی جدید تیم ملی نیز غایب است‌. نکته مهم اینکه کی‌روش بعد از خط‌زدن نام کاپیتان تیم ملی برای بازی با سوریه اعلام کرده بود، به دلیل شرایط جوی مالزی از نام او عبور کرده اما دعوت‌نکردن او نشان داد سر‌مربی تیم ملی هم همانند بسیاری از کارشناسان فوتبال معتقد است تیموریان در ماشین‌سازی به شدت افت کرده است.

ذوب آهن بعد از پرسپولیس
ذوب آهن بعد از پرسپولیس بیشترین سهمیه را در تیم ملی به خود اختصاص داده است. در لیست جدید تیم ملی رشید مظاهری، احسان پهلوان، وحید محمدزاده و مرتضی تبریزی نفرات ذوبی لیست جدید تیم ملی هستند. از تراکتورسازی هم که دیشب موفق شد در دیداری دراماتیک ذوب آهن را از جام حذفی حذف کند، مطابق معمول محمدرضا اخباری و سروش رفیعی دعوت شده‌اند.

خراسان

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار