آرمان اصفهان
12:06 - پنجشنبه 12 آذر 1394

تطهیر فتنه گران؛ رد شدن از خطوط قرمز نظام

قرار است مدال افتخار بر سینه فتنه گران بزنند؟!

هواداران امروز فتنه گران، مقابله با نفوذ را پروژه ای برای حذف جناحی ارزیابی می کنند و در این زمینه باید یادآوری کرد که مقام معظم رهبری فرمود: “آمریکا دشمنی خودش را پنهان هم نمیکند. ب

به گزارش آرمان اصفهان؛ اخیراً موج رسانه ای و تبلیغاتی گسترده ای از سوی تجدید نظرطلبان برای کم اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از نفوذ استکبار در حال جریان است.

این جریان تلاش دارد فتنه و نفوذ را که از حقایق تلخ و واقعیت های تاریخ سیاسی کشور می باشند به دعواهای حیدری و نعمتی ربط داده و از اهمیت آن کاسته و اصل ماجرا و مخاطرات ناشی از آن که کشور را تهدید می کند به حاشیه رانده و آن را در سطح گروهی و حزبی خلاصه کند.
در همین راستا مسعود پزشکیان نماینده تبریز در گفت‌و‌گو با ایلنا، عنوان کرد: عده‌ای شگرد دارند رقبا را با ترفندهای مختلف همچون فتنه و نفوذ و… حذف کنند.
اینگونه مطالب در حالی مطرح می شود که خط قرمز بودن بکار گیری عناصر مرتبط با فتنه ۸۸ از سوی نظام و مردم در مراکز مهم مدیریتی و اجرایی مورد تأکید معظم له بوده و ایشان در دیداری که با رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت داشتند توصیه می فرمایند: مسئله فتنه و فتنه گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است.
این در حالی است که متأسفانه در دولت اعتدال، نه تنها خط قرمز بودن استفاده از فتنه گران در مناصب اجرایی رعایت نشده بلکه امروز شاهد حضور این عناصر در سطوح مختلف مدیریتی در کشور هستیم و کم مانده مدال افتخار بر سینه فتنه گران بزنند!
واقعیت آن است که آسیب ها و صدماتی که از سوی فتنه گران در سال ۸۸ و پس از آن متوجه کشور و انقلاب شده و کام شیرین مردم را به تلخی کشاند هنوز هم جبران نشده و جای سوال است چرا حامیان امروزی فتنه گران، در آن هنگام خواستار برخورد قانونی با متخلفان و فتنه گران نشدند؟

سئوال این است چرا حال که دلسوزان انقلاب نسبت به فتنه و نفوذ دشمن روشنگری می کنند آستانه تحمل شان اینقدر لطیف شده است!
اما آنچه از قرائن و شواهد روشن است آنکه پروژه نفوذ به مدد ساده اندیشی و بی خیالی برخی از مسئولان، اکنون در دستور کار کاخ سفید قرار گرفته و تهدید بزرگی ا ست که هدفگذاری اصلی آن، در ابعاد مختلف ، تغییر نظام سیاسی ایران است بطوریکه جز نام، چیزی از نظام اسلامی باقی نماند.
هواداران امروز فتنه گران، مقابله با نفوذ را پروژه ای برای حذف جناحی ارزیابی می کنند و در این زمینه باید یادآوری کرد که مقام معظم رهبری فرمود: آمریکا دشمنی خودش را پنهان هم نمیکند. بله، تقسیم وظایف میکنند؛ یکی لبخند میزند، یکی مصوّبه علیه جمهوری اسلامی تهیّه میکند و دنبال میکند؛ این به‌نحوی تقسیم وظایف است. دنبال چیزی به نام مذاکره‌ی با ایرانند؛ [امّا] مذاکره بهانه است،مذاکره وسیله برای نفوذ است، مذاکره وسیله برای تحمیل خواستها است.
پروژه نفوذ هربار خود را به گونه ی متفاوت نشان می دهد گاهی در جراید و روزنامه هایشان پا می گیرد و جای دیگر در انتصاب ها ظاهر می شود و گاهی هم در افکار و سخنرانی خواص دیده می شود ولی آن چیزی که پروژه نفوذ برای آن برنامه مفصل دارد مربوط به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی است. پیش تر رهبری در همین راستا هشدار داده اند: نفوذ سیاسی هم این است که در مراکز تصمیم‌گیری، و اگر نشد تصمیم‌سازی، نفوذ بکنند.

وقتی دستگاه‌های سیاسی و دستگاه‌های مدیریّتی یک کشور تحت‌تأثیر دشمنان مستکبر قرار گرفت، آن‌وقت همه‌ی تصمیم‌گیری‌ها در این کشور بر طبقِ خواست و میل و اراده‌ی مستکبران انجام خواهد گرفت؛ یعنی مجبور می شوند. وقتی یک کشوری تحت نفوذ سیاسی قرار گرفت، حرکت آن کشور، جهت‌گیری آن کشور در دستگاه‌های مدیریّتی، بر طبق اراده‌ی آنها است؛ آنها هم همین را میخواهند.
هشدارها را باید جدی گرفت. طبق فرمایشات رهبری ، امروز متهم کردن نیروهای ارزشی و افراطی و تندرو خواندن نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی، هم جزئی از برنامه نفوذ است.

نباید آگاهانه یا ناآگاهانه صرفاٌ برای منافع حزبی مسائل مهم کشور را ابزاری برای درگیری های حزبی بکار گرفت. التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه و اطاعت از امر رهبری باید در میدان عمل تحقق پیدا کند نه اینکه در مصاحبه ها و سخنرانیها، دم از ولایت مداری زد ولی در میدان عمل برعکس منویات رهبری عمل کرد.

نویسنده : محمد میلادی

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه در مورد “قرار است مدال افتخار بر سینه فتنه گران بزنند؟!”

  1. مهدی گفت:

    عاقا چرا عکس سران فتنه رو نشون میدید
    جرمه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار