آرمان اصفهان
19:20 - یکشنبه 21 آذر 1395

تعریف سوال منطقی و فنی چیست آقـای منصوریـان؟!

شکست استقلال در آزادی مقابل تیم امیر قلعه‌نویی و ثبت پنجمین باخت آبی‌ها در لیگ شانزدهم برای هواداران دردناک و تلخ بود.

به گزارش آرمان اصفهان؛ استقلال به جز گل اتفاقی ابتدای بازی در طول 90 دقیقه حرفی برای گفتن نداشت. هرچند علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال دائما لب خط حرکت می‌کرد و چیزهایی می‌گفت و گاهی هم به دوربین زل می‌زد و ژست می‌گرفت. سرمربی جوان استقلال محو بازی شده بود و دستیارانش هم مثل تماشاچی روی نیمکت نشسته بودند.

او اسیر جو بازی شده و کسی هم نبود یا شاید هم توان و جراتش را نداشت به او نهیب بزند که بازی 90 دقیقه است و با یک گل بهار نمی‌شود. همانطور هم شد و قلعه‌نویی با تعویض‌های به موقع و درست و فارغ از جوزدگی و هیجان کاذب نتیجه را عوض کرد و از شکست پیروزی ساخت و در پایان بازی استقلال و منصوریان ماندند و حوض‌شان. هر کسی دلیلی برای باخت آبی‌ها می‌آورد و هواداران مغموم و یخ‌زده در سرمای آزادی از خود دلیل این همه ناکامی، ناهماهنگی و بازی بی‌برنامه و سردرگم استقلال را می‌پرسیدند. همان سوال‌ها در ذهن خبرنگاران حاضر در ورزشگاه هم بود و یکی از آن‌ها با اشاره به گل خوردن استقلال در نیمه دوم که به گواه آمار نیز چنین است و آبی‌ها در 7 بازی از 13 بازی لیگ در نیمه مربیان نتیجه را واگذار کرده و گل خورده‌اند، از منصوریان پرسید با توجه به این‌که تیم شما در نیمه دوم گل خورد آیا کادر فنی استقلال نیاز به تقویت دارد، انتظار می‌رفت سرمربی استقلال حداقل آمار را انکار نکند و یک بار هم شده از اسب غرور و خودبزرگ‌بینی پیاده شود و جواب منطقی بدهد اما چنین نشد!

منصوریان یک جمله گفت، سوال خوبی نیست و این پرسش منطقی نیست. از نظر سرمربی استقلال با همه ایرادات فنی که به تیمش گرفته شده و می‌شود سوال درباره کادر فنی منطقی و فنی نیست، حال سوال اینجاست که آیا خوب و بد و منطقی بودن، فنی یا غیر فنی بودن سوال خبرنگار را او باید تعیین کند؟ اصولا اگر خبرنگاران درباره کادر فنی، تقویت تیم و بازی از منصوریان سوال نپرسند باید در مورد چه چیزی از او سوال کنند، پرتاب نیزه و فنون کشتی کج در تمرینات یا اصول رستوران‌داری؟ به نظر می‌رسد استقلال بیش از آن‌که به تغییرات فنی نیاز داشته باشد به تغییر نگرش و بینش مسئولان و مربیانش نیازمند است این‌که هر کسی بداند جایگاهش کجاست و در کجا ایستاده و وظیفه‌اش چیست!

خراسان ورزشی

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار