آرمان اصفهان
17:12 - سه شنبه 16 آذر 1395

رهبری در مورد تایید برجام چه گفت و روحانی چه می گوید:

آقای رئیس جمهور، دروغ حرام است!/ چرا حسن روحانی حاضر به پذیرش مسئولیت واقعیت خسارت بار برجام نیست؟

رئیس جمهور امروز در جریان مراسم روز دانشجوی دانشگاه تهران در سخنانی عجیب اظهار داشتند: ما هیچ قدمی در مسئله برجام برنداشتیم، مگر آنکه با مقام معظم رهبری مشورت کردیم و جلسه گذاشتیم

به گزارش آرمان اصفهان؛ رهبر انقلاب صراحتا در 20 فروردین 94 فرمودند:”بنده در جزئیّات مذاکره دخالتی نکردم، بازهم نمیکنم؛ من مسائل کلان، خطوط اصلی، چهارچوب‌های مهم و خطّ قرمزها را به مسئولین کشور همواره گفته‌ام” و علاوه بر آن در سخنرانی نوروز 95 در حرم مطهر رضوی فرمودند:”در مواردی وزیر محترم امور خارجه به من گفت: «ما نتوانستیم برخی خطوط قرمز را حفظ کنیم»

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، زمانی که گمان میکردند برجام به نتیجه ای مفید خواهد رسید می گفتند پیشینیان فقط بیانیه میخواندند و تحریم میشدیم و شما که انتقاد میکنید بزدل و بیسواد هستید و بگذارید ما کارمان را انجام دهیم …
حالا که واقعیت خسارت بار برجام مشخص شده میگویند برجام یک اتفاق ملی است که همه آن را رقم زده اند و در همه موارد با رهبری نیز مشورت شده است و همه چیز مورد تایید رهبری است!
رئیس جمهور امروز در جریان مراسم روز دانشجوی دانشگاه تهران در سخنانی عجیب اظهار داشتند: ما هیچ قدمی در مسئله برجام برنداشتیم، مگر آنکه با مقام معظم رهبری مشورت کردیم و جلسه گذاشتیم. نامه‌های مکتوبی که ایشان خطاب به بنده داده‌اند و دستوری که بنده روی این نامه‌ها نوشته‌ام، موجود است. هیچ نامه‌ای نبوده که ایشان بنویسند، مگر اینکه بنده دستور اجرای کامل بدهم.

همچنین حجت الاسلام روحانی در بخش دیگری از سخنانشان در تقبیح دروغ و دروغ گویی بیان نمودن: همه می دانیم که دروغ حرام است و هیچ صحبتی نباید غیرواقعی باشد.

حال آنکه رهبر انقلاب صراحتا در 20 فروردین 94 فرمودند:”بنده در جزئیّات مذاکره دخالتی نکردم، بازهم نمیکنم؛ من مسائل کلان، خطوط اصلی، چهارچوب‌های مهم و خطّ قرمزها را به مسئولین کشور همواره گفته‌ام” و علاوه بر آن در سخنرانی نوروز 95 در حرم مطهر رضوی فرمودند:”در مواردی وزیر محترم امور خارجه به من گفت: «ما نتوانستیم برخی خطوط قرمز را حفظ کنیم»

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار