آرمان اصفهان
13:29 - شنبه 10 مهر 1395

بعد از خروج ناگهانی و عجیب گولچ

جا برای دژاگه باز می‌شود

خبرنگاران حوزه پرسپولیس که بازی‌های دوستانه این تیم را زیر نظر داشتند عنوان می‌کنند این مدافع در پشت دفاع آخر بسیار کند است و به هیچ‌وجه در آفسایدگیری موفق نیست. در پست دفاع چپ هم هنگام نفوذ کارآیی چندانی ندارد

به گزارش آرمان اصفهان؛ غیبت مدافع دو رگه پرسپولیس باعث شده خبر خروج او از لیست منتشر شود. اگرچه باشگاه پرسپولیس تا این لحظه خروج این مدافع کروات – استرالیایی را تایید نکرده است اما باید منتظر اتفاقی بود.

یکی از نخستین خریدهای برانکو برای ترمیم خط دفاعی و همچنین پست دفاع چپ تیمش آنتوان گولچ بود. مدافع کرواتی که در استرالیا بزرگ شده و از قضا در تیم قهرمان آسیا هم سابقه بازی داشت. قد و قواره بلند گولچ این نوید را می‌داد که سرانجام قرمزها یک خرید خوب خارجی انجام دادند. مخصوصا بعد از آنکه مشخص شد ماریچ به لیگ رومانی پیوسته است. اما هر چه از لیگ گذشت خبری از حضور آنتوان گولچ در لیست 18 نفره باشگاه نبود.

از یک سو عنوان می‌شد او مصدوم است اما از سوی دیگر او در تمرینات بدون هیچ مشکلی حاضر بود.

اما خبرنگاران حوزه پرسپولیس که بازی‌های دوستانه این تیم را زیر نظر داشتند عنوان می‌کنند این مدافع در پشت دفاع آخر بسیار کند است و به هیچ‌وجه در آفسایدگیری موفق نیست. در پست دفاع چپ هم هنگام نفوذ کارآیی چندانی ندارد و بدتر از آن اهل برگشت نیست. پیرو همین عملکرد ضعیف در تمرینات بود که برانکو او را همیشه از لیست 18 نفره خط می‌زد. پیش از این عنوان شده بود قرار است رامین رضاییان به جای گولچ وارد لیست شود اما ساسان انصاری به درخواست خودش از پرسپولیس رفت تا کماکان گولچ در لیست باقی بماند.

حالا عنوان شده او قبل از ترک تهران و رفتن به تعطیلات چند روزه به دوستان نزدیکش گفته قصد بازگشت به ایران را ندارد. گویا او قرار بوده بعد از چند ماه درصدی از قراردادش را بگیرد که چنین اتفاقی رخ نداده، از این رو با هماهنگی مدیربرنامه‌هایش قصد دارد قراردادش را یک‌طرفه فسخ کند و به باشگاه دیگری بپیوندد. البته در صورت وقوع این اتفاق، پرسپولیس در محاکم قضایی فیفا جریمه می‌شود و این مساله مد نظر باشگاه نیست. فعلا گولچ به ایران باز نگشته و باید دید آیا بازگشتی در کار است یا خیر.

اما اگر او به هر ترتیبی موفق به فسخ قراردادش شود، آن وقت شاید جا برای جذب اشکان دژاگه باز شود؛ بازیکنی که برانکو قطعا خواهان حضورش است اما دو مشکل بزرگ وجود دارد؛ نخست – جای خالی که شاید با فسخ قرارداد گولچ باز شود. دو – مبلغ بالای اشکان که شاید بی‌تیم ماندن این بازیکن موجب شود او تخفیف خوبی به پرسپولیس بدهد. حالا باید دید این خروج نابهنگام گولچ به حضور اشکان منجر می‌شود یا خیر.
خوردبین: نه از گولچ خبر داریم و نه می‌دانیم کجاست!
غیبت‌های آنتونی گولچ در تمرینات پرسپولیس باعث شده این بازیکن در اختیار باشگاه قرار بگیرد. هنوز مشخص نیست گولچ دقیقا در کجا به سر می‌برد و اینکه چرا به ایران بازنمی‌گردد. محمود خوردبین دراین باره گفته است: «تا این لحظه نه خبری از این بازیکن دارم و نه می‌دانم کجاست فقط می‌دانم به ایران نیامده و بعد از آنکه غیبت‌های غیرموجهی داشت موضوع را به طاهری اطلاع دادم و الان هم این بازیکن در اختیار باشگاه قرار گرفته تا درباره‌اش تصمیم‌گیری کند.

اگر شما می‌دانید این بازیکن از چه موضوعی ناراحت بوده من هم می‌دانم. این بازیکن با من در تماس نبوده که بدانم چه مشکلی دارد و با خود برانکو رفته و تا جایی که من می‌دانم حتی به ایشان هم نگفته می‌خواهد در تمرینات شرکت نکند».

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار