آرمان اصفهان
23:00 - سه شنبه 16 شهریور 1395

در اعتراض به عدم دریافت حقوق:

کارکنان شرکتی اداره راه شهرسازی سمیرم اعتصاب کردند

حدود 800 نیروی شرکتی در مجموعه بزرگ راه و شهرسازی استان اصفهان فعالیت می کنند و هیچ کدام ریالی حقوق در این مدت دریافت نکرده اند.

به گزارش آرمان اصفهان به نقل از روزنامه عصر اصفهان؛ جمعی از کارکنان شرکتی اداره راه و شهرسازی سمیرم در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و دستمزد خود در محوطه این اداره تحصن و اعتصاب کردند.

این عده که شمارشان به 50 نفر می رسید، به نشانه اعتراض در محوطه بیرونی ساختمان اداره راه و شهرسازی سمیرم حاضر شدند و در یک تحصن آرام اعتراضشان را ابراز کردند.
معترضان می گویند: در پنج ماه گذشته ریالی حقوق از این سازمان دریافت نکرده اند.
یکی از حاضران در این تحصن که خواست نامش برده نشود، به خبرنگار ایرنا گفت: فردا نیز قرار داریم تا این اعتراض را دنبال کنیم.
این نیروی شرکتی افزود: مشکل نیروهای شرکتی و حقوقشان صرفاً در اداره راه و شهرسازی استان اصفهان به این شکل است و در دیگر استان ها همه نیروهای شرکتی سر موقع حقوقشان را دریافت کرده اند.
وی گفت: حدود 800 نیروی شرکتی در مجموعه بزرگ راه و شهرسازی استان اصفهان فعالیت می کنند و هیچ کدام ریالی حقوق در این مدت دریافت نکرده اند.
شهرستان سمیرم دارای 35 کیلومتر بزرگراه، 70 کیلومتر راه اصلی، 125 کیلومتر راه فرعی و 540کیلومتر راه روستایی است و رتبه دوم راه های همسنگ و رتبه سوم راه های روستایی استان اصفهان را به خود اختصاص داده است.
این شهرستان سردسیر با 105 هزار جمعیت با قرار گرفتن در جوار دنا و زاگرس مرکزی و سه راهدارخانه جاده ای، در 160 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار