آرمان اصفهان
09:23 - شنبه 06 شهریور 1395

خداحافظی‌اش بلوف بود

دیه‌گو آرماندو مارادونا، ستاره دهه 80 و 90 تیم‌ملی فوتبال آرژانتین و سرمربی این تیم در جام‌جهانی ۲۰۱۰ معتقد است خداحافظی لیونل مسی، کاپیتان تیم‌ملی کشورش از بازی‌های ملی پس از ناکامی در مسابقات کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۶ تنها یک نمایش و بلوف برنامه‌ریزی شده برای انحراف افکار بود.

به گزارش آرمان اصفهان؛ بعضی وقت‌ها بین مارادونا و مسی اتفاق‌هایی می‌افتد که کمتر کسی باور می‌کند. در سال‌های گذشته کمتر کسی متوجه شده که بین مسی و مارادونا چه می‌گذرد و مارادونا کی با مسی خوب است و کی با مسی خوب نیست. در هر حال جملاتی که مارادونا دیروز درباره مسی به کار برد نشان داد که حالا اسطوره قدیمی با اسطوره جدید میانه خوبی ندارد. اما این اتفاق چرا افتاده است؟

مارادونا به‌تندی به موضوع خداحافظی و سپس بازگشت لیونل مسی، فوق‌ستاره این کشور به تیم‌ملی واکنش نشان داده و آن را یک «بلوف نمایشی» خوانده است.

دیه‌گو آرماندو مارادونا، ستاره دهه 80 و 90 تیم‌ملی فوتبال آرژانتین و سرمربی این تیم در جام‌جهانی ۲۰۱۰ معتقد است خداحافظی لیونل مسی، کاپیتان تیم‌ملی کشورش از بازی‌های ملی پس از ناکامی در مسابقات کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۶ تنها یک نمایش و بلوف برنامه‌ریزی شده برای انحراف اذهان عمومی بوده است. روزنامه AS اسپانیا و همچنین وبسایت ESPN در گزارشی و به نقل از دو منبع متفاوت (AS با ادعای مصاحبه مارادونا با رادیوی محلی Rádio La Red بوئنوس‌آیرس و ESPN به نقل از TyC sport) به این موضوع پرداخته‌اند که در این گزارش‌ها مارادونا می‌گوید: «مسی (با خداحافظی‌اش) از زیر بار انتقادها گریخت اما آرژانتین عذاب کشید.

شاید خداحافظی او یک نمایش بوده برای اینکه همه فراموش کنند که او سه فینال پیاپی را باخته است. او شخص بزرگی است اما شخصیت بزرگی ندارد.

او هرگز شخصیت یک رهبر را ندارد.» جالب اینجاست که پس از شکست دوباره آرژانتین و لیونل مسی برابر شیلی در فینال کوپا آمه‌ریکا و سومین فینال پیاپی او در سه سال در عرصه ملی، فوق‌ستاره بارسلونا در پیامی ضمن خداحافظی‌ای قاطعانه با تیم‌ملی گفته بود: «برای من این پایان کار با تیم‌ملی بود. این (بازی‌های ملی) برای من نیست. به نظرم بهترین تصمیم برای همه است. برای من و برای همه کسانی که منتظر این تصمیم بودند.

من تصمیمم را گرفته‌ام و برای من این موضوع تمام شده است.» اما پس از روی کار آمدن بائوزا، سرمربی جدید تیم‌ملی آرژانتین و صحبت‌های او با مسی، این بازیکن اعلام کرد که به تیم‌ملی کشورش بازمی‌گردد. در هر حال همان زمان که لیونل مسی خداحافظی کرد بسیاری گفتند که او دلش شکسته اما به‌زودی به فوتبال برمی‌گردد و دوباره در مستطیل سبز حاضر می‌شود.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار