آرمان اصفهان
09:48 - شنبه 30 مرداد 1395

کنسرت گروه موسیقی آواز باران در اصفهان

کنسرت موسیقی گروه آواز باران در هنرسرای خورشید اصفهان برگزار شد.

آرمان اصفهان؛ سرپرست و آهنگساز گروه آواز باران اظهار کرد: این گروه دو شب پیاپی در این هنرسرا اجرای برنامه دارد که اجرای اول آن شامگاه پنجشنبه و اجرای دوم شامگاه دیشب بود برگزار شد.
ابراهیم صادقی با بیان اینکه سابقه کار و اجرای این گروه به حدود 20 سال می رسد خاطر نشان کرد: این گروه موسیقی تا زمان حاضر اجراهایی با همکاری استادانی همچون امین الله رشیدی، کوروش اسدپور، علی اکبرمرادی، فرهاد گرگین پور و دیگر بزرگان هنر موسیقی ایران زمین داشته است.
به گفته این هنرمند، تعداد اجراها و کنسرت های گروه آواز باران تا به امروز به 26 اجرا می رسد که در استان ها و شهرهای مختلف کشورمان و استان اصفهان برپا شده است.
صادقی تصریح کرد: اجراهای این دو شب در اصفهان نیز با همکاری جمعی از استادان نامی و با تجربه موسیقی بود و شامل دو بخش موسیقی سنتی و تلفیقی است.
سرپرست گروه موسیقی آوای باران ادامه داد: قطعات این کنسرت در مایه اصفهان و دستگاه نوا اجرا شد.

بر این اساس، پیانو و کیبورد محمدرضا قمی نژاد، نی جاوید ابراهیم پور، ویلنسل علیرضا عبداللهی، ویولن اسماعیل باغستانی، ویولن رامین داروور، کمانچه سهند اقدامیان، عود امیر قضاوی، تبلا امیر امیر حسینی، دف و سازهای کویه ای میلاد ارشادی و پیمان برومند و تارنوازی بر عهده ابراهیم صادقی است.

زمان اجرای کنسرت 28 و 29 مرداد ماه ساعت 21 در هنرسرای خورشید اصفهان بود.

انتهای پیام/ هنرنا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار