آرمان اصفهان
12:16 - سه شنبه 26 آبان 1394

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری اصفهان:

فاصله ایستگاه‌های مترو اصفهان استاندارد است/فعالیت مترو ۴ساعته شد

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری اصفهان گفت: تمام ایستگاه‌ها در خطوط مترو براساس استانداردهای جهانی و با نظرمتخصصان تعیین شده و در زمینه فاصله ایستگاه‌ها مشکلی وجود ندارد.

به گزارش آرمان اصفهان، علیرضا صلواتی در گفت‌وگو با مهر در خصوص آخرین وضعیت مترو و برخی اظهارنظرهای عنوان شده در راستای ایجاد مشكل در تخمین فاصله ایستگاه‌ها در ایستگاه‌های میدان امام حسین (ع) و میدان انقلاب اظهار داشت: تمام ایستگاه‌ها در خطوط مترو براساس استانداردهای جهانی و با نظر متخصصان داخلی و خارجی تعیین شده است.

وی با اشاره به اینكه فاصله ایستگاه‌های مترو در اصفهان و دیگر شهرهای كشور بین ۸۰۰ تا یك هزار متر است، افزود: از این رو هیچ گونه جابجایی در ایستگاه‌های مترو نخواهیم داشت.

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری اصفهان با بیان اینكه تنها در هتل پل و ایستگاه چهارراه نظر در چند سال گذشته جابجایی انجام شد، ادامه داد: دلیل این امر نیز مباحث میراثی بود كه با تغییر ایستگاه مرتفع شد.

وی در ادامه با اشاره به اینكه بهره برداری از ایستگاه‌های مترو در میدان انقلاب و میدان امام حسین (ع) به خوبی و با سرعت در حال انجام است، گفت: مشكلی در بهره برداری از این دو ایستگاه با توجه به نظارت ‌های خوب میراث فرهنگی نداریم.

صلواتی همچنین به افزایش ساعت كاری فاز اول خط یك مترو از امروز اشاره كرد و ادامه داد: در حال حاضر فاز اول خط یك مترو به مدت چهار ساعت و از ساعت هفت تا ۱۱ صبح به شهروندان خدمات رسانی می‌كند.

وی اضافه كرد: تا پایان سال جاری ساعات كاری مترو برای ارائه خدمات به شهروندان به صورت كامل خواهد بود.

معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری اصفهان همچنین در خصوص تجهیز ایستگاه‌های فاز اول مترو اصفهان نیز گفت: در حال حاضر تجهیز سه ایستگاه باقی‌مانده در حال انجام است كه در آینده نزدیك تكمیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار