آرمان اصفهان
08:08 - شنبه 07 آذر 1394

سیمای مسیح علی نژاد وحشتناک شده است!

در سوره مبارکه الرحمن آیه ۴۱آمده است: «تبهکاران ازسیمایشان شناخته می شوند.» و این بیانگر تاثیر عمیق وغیر قابل انکار گناه و جرم بر چهره انسان هاست.

به گزارش آرمان اصفهان؛ در سوره مبارکه الرحمن آیه ۴۱آمده است:«تبهکاران ازسیمایشان شناخته می شوند.» و این بیانگر تاثیر عمیق و غیر قابل انکار گناه و جرم بر چهره انسان هاست.
چرا سیمای ظاهری مسیح علی نژاد این روزها اینقدر وحشتناک شده است ؟!
مسیح علی نژاد را ، انهایی که سری در رسانه های معاند دارند، به خوبی می شناسند وازسویی که یک صفحه هرزگی یواشکی را برای برهم زدن آرامش خانواده ها به خصوص خانم های ایرانی از انسوی آبها وبا کمک میلیارد دلاری امریکایی ها وشبکه های جاسوسی انگلیس واسرائیل راه اندازی نموده است.
در یکی از شبکه های مشهور در فساد اخلاقی وجنسی، “من وتو” که بویی از مسائل اخلاقی وارزشهای انسانی نبرده اند ودائم در حال ایجاد شبهه در اعتقادات مردم ایران هستند ، در آخرین برنامه ی خود در “یک دقیقه با اخبار جهان” !! به بهانه مصاحبه دکتر حسن روحانی با خبرنگاران فرانسوی، وبه نمایش گذاشتن تصویری بدون حجاب ازخانومی ،! ونوع پاسخ رئیس جمهور ایران به سوال انها که به قول شبکه فاسد من و تو، حسن روحانی توپ حجاب اجباری را به زمین مجلس فرستاد ،!! موقعیتی برای به روز نمودن خبرنگار فاسد وفراری ضد انقلاب ، مسیح علی نژاد و صفحه یواشکی ایشان که حجاب بانوان پاک دامن ایران اسلامی را هدف قرار داده است، به وجود اورده و در گفتگویی از طریق اسکایپ با این خبرنگار فراری، به تحریک بخشی از جامعه پرداخته وبه انها حرکت در مسیر اعتراضات بر علیه حجاب را ضمن اقدام در فضای مجازی ، آمادگی برای نفوذ در مجلس دهم را یاد اوری کرد.
از محتوا واهدافی که از این گفتگو ونوع سوژه ای که در این برنامه دنبال می شد اگر صرف نظر کنیم که به وضوح، ماهیت ان بر تمامی مردم ایران اسلامی روشن ومبرهن است ،! نکته ای بسیار مهم ، نظر نکته سنج ها وریز بین های حواشی این برنامه ها را جلب می نمود ، که می توان به قیافه وظاهر مسیح علی نژاد که به صورت آنلاین با این شبکه به گفتگو نشسته بود ، اشاره نمود که روز به روز ، هرچه از اوقات و عمر بدون هدف این عنصر فاسد در حاشیه سازی ونیز توهمات به قول خودش رسانه ای وی بر علیه ملت ایران می گذرد ، به شکل اعجاب آوری ، ظاهر ایشان دچار تغییرات مشهودی می شود که نسبت به گذشته ، زشت وزشت تر می شود.
هرچند در احادیث ونیز آیات متعددی در زمینه تاثیر گذاری فساد وگناه بر ظاهر انسان ، اشارات زیادی شده است ، اما به عنوان نمونه نظر شمارا به این مطلب جلب نموده ودر نهایت منتظر نظر بازدید کنندگان عزیز در این باب هستیم که چرا ظاهر این عنصر عیاش و… روز به روز در حال تغییر وفرسوده شدن است ؟!
آثار گناه بر چهره انسان
ارتکاب کارهای خلاف عرف وشرع واعمال مجرمانه وگناه آثار سوء ومنفی بر سیمای انسان برجای می گذارد.به نحوی که این قبیل افراد (مجرمان وبزهکاران حرفه ای وبا سابقه)بشکل محسوسی از افراد عادی قابل شناسایی وتمیز هستند.برخلاف انسانهای درستکار وشریف که معمولا چهره هایی آرام و متین و موقر دارند افراد مجرم وجانی دارای صورت هایی مضطرب وپریشان و عموما خشن هستند.
در سوره مبارکه الرحمن آیه ۴۱آمده است: «تبهکاران ازسیمایشان شناخته می شوند.» و این بیانگر تاثیر عمیق وغیر قابل انکار گناه و جرم بر چهره انسان هاست.

هشدار نیوز

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار