آرمان اصفهان
09:30 - یکشنبه 29 فروردین 1395

تهيه‌كننده فيلم باديگارد:

اوضاع فرهنگي كشور خراب است

از زمان دولت آقاي هاشمي فرهنگ به حال خود رها شده است و در زمان آقاي احمدي‌نژاد متأسفانه ضعيف‌ترين وزرا براي حوزه‌هاي فرهنگي انتخاب شدند. در دولت آقاي روحاني هم كه سه سال باارزش فقط به گدايي كردن از غرب و اروپايي‌ها صرف شد. ‏

به گزارش آرمان اصفهان؛ احسان محمدحسني، تهيه‌كننده فيلم سينمايي باديگارد در مراسم گراميداشت شهيد مرتضي آويني با عنوان «روايت شيدايي» كه شامگاه جمعه 27 فروردين ماه در تالار شهيد رجايي قزوين برگزار شد، اظهار كرد: شهيد آويني قفس وجود را شكستند و به پرواز درآمدند.

وي با اشاره به دغدغه‌مندي شهيد آويني گفت: آقا مرتضي اگر امروز بود نسبت به مدافعان حرم، اتفاقات سوريه و داعش بي‌تفاوت نبود، قطع‌ به يقين شهيد آويني از كنار فقر و فساد داخل كشور ساده نمي‌گذشت همانطور كه مستند خان گزيده‌ها را به زيبايي روايت كرده بود. محمدحسني افزود: آقا مرتضي اگر امروز بود به طور حتم در مسير پياده‌روي نجف تا كربلا در اربعين حسيني حضور داشت و نسبت به آب و هواي فرهنگي كشور بي‌تفاوت نبود.

تهيه‌كننده فيلم سينمايي باديگارد تصريح كرد: اوضاع فرهنگي كشور خراب است و در اين بين هر كسي از خود سلب اختيار مي‌كند در واقع حوزه فرهنگ و هنر به حال خود رها شده است؛ رهبر معظم انقلاب مكرراً تأكيد داشته‌اند كه بنده از وضعيت فرهنگي كشور راضي نيستم.

وي ابراز كرد: ما در ستاد و قرارگاه جنگ نرم باختيم و نبايد متكي به دستگاه‌هاي متولي اين امر باشيم، از زمان دولت آقاي هاشمي، فرهنگ به حال خود رها شده است و در زمان آقاي احمدي‌نژاد متأسفانه ضعيف‌ترين وزرا براي حوزه‌هاي فرهنگي انتخاب شدند.

در دولت آقاي روحاني هم كه سه سال باارزش فقط به گدايي كردن از غرب و اروپايي‌ها صرف شد. محمدحسني با بيان اينكه امروز وقت نشستن نيست و اگر بنشينيم غفلت كرده‌ايم، خاطرنشان كرد: جنگ نرم همانند جنگ تحميلي مي‌شود با كمترين امكانات پيش برود؛ در حال حاضر ابزارهاي فراواني براي انتقال پيام‌هاي انقلاب وجود دارد.

تهيه كننده فيلم باديگارد تأكيد كرد: شهيد مرتضي آويني اگر امروز بود در مقابل شبكه‌هاي اجتماعي كه انتخابات در پايتخت را طوري مديريت كردند كه تنها يك ليست موردنظر رأي بياورد، بي‌تفاوت نبود.

وي تصريح كرد: ما با آثاري كه توليد مي‌كنيم نبايد اجازه دهيم آرايش جبهه فرهنگي انقلاب از حضور و تفكر ولايي و انقلابي خالي بماند. بايد خوب بايستيم و استقامت كنيم.

هر كدام از جوانان امروز مي‌توانند يك شهيد آويني باشند، رهبري مي‌فرمايند كه خود را براي فتنه‌هاي بزرگ‌تر آماده كنيد از همين امروز بايد تلاش كنيم كه فتنه‌اي جديد شكل نگيرد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار