آرمان اصفهان
08:34 - دوشنبه 03 اسفند 1394

عملیات اجرایی کنارگذر شرق اصفهان از سرگرفته می شود

تفاهم نامه تنظیم شده بین وزارت راه وشهرسازی وصندوق بازنشستگی کشور قراردادی بین اداره کل راه وشهرسازی وسرمایه گذار جدید منعقد شد و کارگاه از سرمایه گذار قبلی تحویل و برای آغاز عملیات احداث به صندوق بازنشستگی کشور واگذر شد.

به گزارش آرمان اصفهان؛ تفاهم نامه تامین مالی، اجرا، بهره برداری و انتقال آزاد راه کنارگذر شرق اصفهان بین وزارت راه و شهرسازی و صندوق بازنشستگی کشوری به امضا رسید .
رسول زرگرپور استاندار اصفهان در جلسه ای که در مورد آزاد راه کنارگذر شرق اصفهان برگزار شد، اظهارکرد: برای مردم اهمیت زیادی دارد که این پروژه بعد از 6 شش سال توقف هرچه زودتر اجرایی شود.
وی با اشاره به موضوع تفاهم نامه آزاد راه کنارگذر شرقی اصفهان، تصریح کرد: تامین مالی، اجرا، انجام مطالعات، طراحی، مهندسی، کنترل کیفی، ساخت و تکمیل باقی مانده آزاد راه کنارگذر شرقی اصفهان و نگهداری و بهره برداری از آن در دو باند عبوری سه خطه و تاسیسات جانبی خاص آن با رعایت الزامات و استانداردها، آیین نامه ها و دستورالعمل های جاری مورد تایید وزارت راه و شهرسازی از موارد قید شده در این تفاهم نامه است.
زرگرپور با اشاره به مشخصات فنی این آزاد راه گفت : این پروژه حدفاصل آزاد راه نطنز- اصفهان تا اتصال به بزرگراه اصفهان- نائین به طول 63 کیلومتر است که بار حمل و نقل کریدور شمال جنوب را از مجاورت شهر اصفهان هدایت می کند.
وی با اشاره به تفاهم نامه صورت گرفته فی ما بین صندوق بازنشستگی کشوری و وزارت راه و شهرسازی در مورد تامین مالی احداث و بهره برداری و انتقال آزاد راه کنارگذر شرق اصفهان، گفت: با توجه به تعیین سرمایه گذار جدید لازم است این پروژه هر چه زودتر در مدار اجرا قرار گیرد.
در پایان این جلسه بر اساس تفاهم نامه تامین مالی، اجرا ، بهره برداری و انتقال آزادراه کنار گذر شرق اصفهان بین وزارت راه و شهرسازی و صندوق بازنشستگی کشور ، استاندار اصفهان بر اجرای هر چه سریعتر پروژه و شروع عملیات اجرایی تاکید کرد و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.
عملیات اجرایی آزادراه کنار گذر شرق اصفهان که طی سالهای گذشته متوقف بوده با هدف کاهش زمان سفر و جلوگیری از تردد وسایل نقلیه سنگین و دود زا به درون محیط شهری اصفهان و کاهش آلودگی هوا و در پی آن با ایجاد سفری پاک با همکاری سازمان بازنشستگی کشوری وبا مشارکت بخش خصوصی اجرا خواهد شد.
تفاهم نامه تنظیم شده بین وزارت راه وشهرسازی وصندوق بازنشستگی کشور قراردادی بین اداره کل راه وشهرسازی وسرمایه گذار جدید منعقد شد و کارگاه از سرمایه گذار قبلی تحویل و برای آغاز عملیات احداث به صندوق بازنشستگی کشور واگذر شد.
آزادراه کنارگذرشرق اصفهان از آزاد راه نطنز – کاشان – اصفهان آغاز و به آزاد راه اصفهان – شیراز ختم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار