آرمان اصفهان
16:16 - سه شنبه 27 بهمن 1394

همایش فرصت های سرمایه گذاری در موقوفات استان اصفهان برگزار می شود

دفترچه هایی به همین منظور و معرفی موقوفات مستعد سرمایه گذاری برای معرفی به سرمایه گذاران بخش خصوصی تهیه شده که در این همایش به این افراد داده می شود.

به گزارش آرمان اصفهان؛ معاون بهره وری و اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تاکید کرد: به منظور احیای موقوفات همایش فرصت های سرمایه گذاری در موقوفات استان اصفهان برگزار می شود.
امیر حسین اسماعیلی پور اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در راستای احیای موقوفات و همچنین با هدف اجرای امینانه نیات واقفین نیک اندیش همایش فرصت های سرمایه گذاری در موقوفات استان اصفهان را برگزار می کند.
وی تصریح کرد: این همایش با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و همچنین مدیر کل بهره وری سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، مدیر کل اوقاف استان اصفهان حجت الاسلام رضا صادقی در روز پنجشنبه 29 بهمن ماه در سالن اجتماعات اداره اوقاف و امور خیریه استان برگزار خواهد شد.
معاون بهره وری و اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه افزود: دفترچه هایی به همین منظور و معرفی موقوفات مستعد سرمایه گذاری برای معرفی به سرمایه گذاران بخش خصوصی تهیه شده که در این همایش به این افراد داده می شود.
اسماعیلی پور بیان کرد: این امر هم زمینه را برای اقتصاد مقاومتی فراهم می کند و هم باعث اشتغالزایی و اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش می شود که همه این موارد در کنار سودآوری برای بخش خصوصی تعریف و اجرایی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار