آرمان اصفهان
16:13 - یکشنبه 18 بهمن 1394

تایید شدگان این دوره انتخابات سمیرم 4 + 2 داوطلب هستند

شنیده های موثق انتخاباتی آرمان از انتقال حوزه انتخابیه دو نامزد دیگر ثبت نام شده سمیرمی در شهرهای اصفهان و ری به این حوزه انتخابیه حکایت دارد.

به گزارش آرمان اصفهان، در دوره جدید اعلام اسامی این مرحله تایید شدگان در حوزه انتخابیه سمیرم چهار نفر دیگر از شورای نگهبان تاییدیه گرفتند.

فرماندار سمیرم با اعلام این خبر گفت: با این چهار نفر مجموع داوطلبان رقابت برای کرسی دهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه سمیرم به 14 نفر رسیده است.

محمدحسین نصرتی اظهار کرد: در این شهرستان 44 هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند که یکهزار و 100 نفرشان برای اولین بار در انتخابات شرکت خواهند کرد.

اما شنیده های انتخاباتی آرمان از انتقال حوزه انتخابیه دو نامزد دیگر ثبت نام شده سمیرمی در شهرهای اصفهان و ری به این حوزه انتخابیه حکایت دارد.

گویا سیّدکاظم داوودی فرماندار سابق سمیرم نیز قصد انتقال حوزه رای گیری خود به این شهرستان را دارد.

عمار (مسعود) پیرمرادیان هم که به نظر می رسد در فرمانداری شهرستان ری ثبت نام کرده است قصد انتقال حوزه انتخابیه به زادگاهش را دارد.

با این روند، تعداد غیررسمی تاییددشگان انتخابات حوزه انتخابیه مستقل سمیرم تا این لحظه به 16 نفر خواهد رسید.

محمد میرزا خانی، محمد علی علی مردانی،  شاهرخ اسعدی و محمود نصیری چهار نفری هستند که در این مرحله موفق شدند تاییدیه شورای نگهبان قانون اساسی را اخذ کنند و وارد کارزار انتخابات مجلس سمیرم شوند.

مرتضی افشاری، اصغر سلیمی، علی قلی حمزوی، بهروز جعفری،حجت الاسلام سیدمحمد کاظم رجایی رامشه، ناصر بهرامیان، محمد حسین صادقی، رحیم کریمی، محبوبه منصورزاده و سکینه عمرانی تایید صلاحیت شدگان مرحله اول از برگزاری انتخابات مجلس برای دوره دهم بودند.

یک دیدگاه در مورد “تایید شدگان این دوره انتخابات سمیرم 4 + 2 داوطلب هستند”

  1. محمد گفت:

    باسلام یه سوال داشتم که آیا انتقالی عمار پیرمرادیان به سمیرم درست شده یا نه؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار