آرمان اصفهان
08:03 - سه شنبه 03 آذر 1394

سلسله سوتی های خیابانی!

﷯با توجه به حوادث اخیری که در پاریس به‌وجود آمده، در روز بازی پرسپولیس و استقلال اهواز ماموران نیروی انتظامی بیشتر از گذشته فضای امنیتی را در استادیوم آزادی ایجادکردند.

به گزارش آرمان اصفهان؛ جواد خیابانی در گزارش دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال اهواز تازه‌ترین اشتباهات خود را مرتکب شد.
روزنامه «قانون» نوشت: خیابانی پس از‌ اینکه چند‌باری اسم بازیکنان را اشتباه گفت، سرمربی پرسپولیس را‌ «ایوانکو برانکوویچ» (به جای برانکو ایوانکوویچ) معرفی‌کرد‌ و سپس پیشنهاد‌ی به او د‌اد‌. او با اشاره به اینکه سرمربی پرسپولیس مد‌ت زیاد‌ی است د‌ر تیم ملی‌ ایران و پرسپولیس مربیگری کرد‌ه، به او پیشنهاد‌ د‌اد‌ اسمش را به «ایرانکو» تغییرد‌هد‌!
﷯کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار تصاویری واکنش‌های جالبی نسبت به شکست رئال‌مادرید مقابل بارسلونا در برنابئو نشان‌دادند.
رئال‌مادرید در سانتیاگو برنابئو میزبان بارسلونا بود و با نتیجه چهاربرصفر شکست‌خورد.
﷯پارسینه عکسی منتشرکرد که در آن یک دیوارنویسی عجیب در کرج را نشان‌می‌دهد.
﷯کشف اجساد قوم عاد و ثمود در عربستان‌سعودی مطلبی جعلی است که پس از تکذیب‌های مکرر همچنان در شبکه‌های اجتماعی درحال بازنشر است.
در این مطلب جعلی با استناد به تصاویری اینطور ادعا می‌شود: «در یک حفاری گاز طبیعی در عربستان سعودی اجسادی از قوم عاد و ثمود پیدا شد. طول دست این اجساد به بلندی یک درخت است».بررسی‌های انجام‌شده نشان‌می‌دهد تصاویر منتسب به اجساد قوم عاد و ثمود متعلق به مسابقه‌‌ای است که پیش از این با موضوع خلاقیت و مهارت در رشته‌های ویرایش عکس و طراحی پوستر از سوی یک موسسه برگزار شده‌بود.
﷯تصویر پرچم کشورمان در ال‌کلاسیکو در فضای مجازی درحال انتشار است.
ال‌کلاسیکو به مسابقه فوتبالی گفته می‌شود که بین دو تیم رئال‌مادرید و بارسلونا برگزار می‌شود.این مسابقه یکی از بزرگ‌ترین مسابقه‌های فوتبال در جهان است که هرسال صدهامیلیون‌نفر از کشورهای مختلف شاهد برگزاری آن می‌باشند.
﷯عبدا… روا، مجری شبکه ورزش، حین اجرای زنده برنامه با انتشار عکس‌سلفی از خود، صفحه اینستاگرامش را به‌روز کرد.
﷯با توجه به حوادث اخیری که در پاریس به‌وجود آمده، در روز بازی پرسپولیس و استقلال اهواز ماموران نیروی انتظامی بیشتر از گذشته فضای امنیتی را در استادیوم آزادی ایجادکردند.
صراط‌نیوز همچنین نوشت: تمام تماشاگران حاضر در استادیوم پیش از شروع بازی بازرسی بدنی شدند و خودروهای آن‌ها هم بادقت بررسی شد.
﷯سایت باشگاه خبرنگاران جوان به طرح این پرسش پرداخت: «آیا پوتین با خودروی زرهی فوق‌پیشرفته‌ خود به تهران می‌آید؟»
رئیس‌جمهور روسیه در اغلب سفرهای خارجی، خودروی زرهی و فوق‌امنیتی خود را همراه می‌برد. پوتین قرار است دوشنبه وارد تهران شود.
زیل‌لیموزین دارای شش در است. این خودرو دارای موتوری قوی با ظرفیت ٧/٧ لیتر است. لایه‌ای از تیتانیوم در این لیموزین به‌کار رفته‌است و همچنین سقف آن از نوعی آهن ویژه ساخته‌شده‌است که می‌تواند وزن یک تانک تی٧٢ را تحمل‌کند. همه وسایل موردنیاز ازجمله حمام و دوش نیز در آن پیش‌بینی شده‌است. در داخل این خودرو یک میز با تلفن نیز وجود دارد. این اتاق چه از داخل و چه از بیرون به صورت الکترونیک اداره می‌شود.
﷯طبق مطالعه اخیر محققان، با انجام تست کشمش مشخص شد کودکانی که هفت‌ماهه به دنیا آمدند، عجول‌تر و دارای مهارت‌های تمرکزی پایین‌تری هستند.
در سن ۲۰ماهگی ظرف کشمش در مقابل کودک گذاشته شد. بعداز سه‌بار آموزش، از کودک خواسته‌شد تا منتظر بماند و هروقت که گفته‌شد (بعداز۶۰ثانیه) کشمش را از ظرف بردارد و بخورد.در طول این مطالعه مشخص شد کودکانی که بسیار زودتر از موعد مقرر به‌دنیا آمده‌بودند، زودتر از زمان تعیین‌شده کشمش را برمی‌داشتند و می‌خوردند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار