آرمان اصفهان
10:11 - یکشنبه 09 اسفند 1394

زنان یهودی و افزایش گرایش به دین اسلام

بيش‌ترين و محبوب‌ترين نام در سرزمين‌هاي اشغالي محمد بوده است، اين درحالي است كه به گفته رسانه صهيونيستي، 45 نفر از كودكاني كه نام محمد دارند، فرزند زنان شهرك‌نشين اسرائيلي هستند.

به گزارش آرمان اصفهان؛ يك رسانه صهيونيستي به افزايش گرايش زنان يهودي ساكن در اراضي اشغالي به اسلام اذعان نمود و از آن به عنوان يك تهديد ياد كرد!
رسانه صهيونيستي «www. israelnationalnews. com” اعتراف كرد كه علت افزايش نام محمد در فلسطين اشغالي و بخصوص ميان شهرك‌نشينان اسرائيلي، گرويدن زنان يهودي شهرك نشين به دين اسلام و ازدواج آنان با اعراب مسلمان است.
نام محمد در ميان خانواده‌هاي يهودي
طبق گزارش سي. بي. اس در سال 2014 بيش‌ترين و محبوب‌ترين نام در سرزمين‌هاي اشغالي محمد بوده است، اين درحالي است كه به گفته رسانه صهيونيستي، 45 نفر از كودكاني كه نام محمد دارند، فرزند زنان شهرك‌نشين اسرائيلي هستند كه با مسلمانان ازدواج كرده و پس از گرويدن به اسلام نام محمد را براي فرزندان خود انتخاب كرده‌اند.

به علاوه مشخص شد كه براي 11 كودك ديگر نام احمد و شش كودك نام عبد انتخاب شده كه همگي متعلق به زنان اسرائيلي گرويده به اسلام است.
آمار واقعي از گرايش به اسلام، بيش‌تر از آمار رسمي است
صهيونيست‌ها مدعي هستند كه زنان يهودي به دام عشق مردان مسلمان گرفتار شده و به همين علت به دين اسلام مي‌گروند، آن‌ها همچنين با ابراز تاسف اعلام كردند كه اين ارقام تنها گوشه‌اي از افزايش گرويدن يهوديان به اسلام بوده و آمار گرويدن زنان يهودي به اسلام و رهايي از هويت يهودي‌شان بسيار بيش‌تر از اين است.
مقامات اسرائيلي گرويدن زنان يهودي به اسلام را زنگ خطري دانسته و از يهوديان شهرك‌نشين خواستند تا براي حفظ هويت يهودي خود بيش‌تر تلاش كنند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار