آرمان اصفهان
10:17 - سه شنبه 06 بهمن 1394

دبیر حزب موتلفه اسلامی اصفهان:

تمکین نکردن به قانون آغاز فتنه است

مجلس شورای اسلامی جایگاه مهمی است و به عنوان یکی از ارکان قدرت محسوب می شود و دشمنان به دنبال نفوذ و تصاحب این جایگاه قدرت در نظام اسلامی هستند.

به گزارش آرمان اصفهان؛ دبیر حزب موتلفه اسلامی استان اصفهان نسبت به هجمه علیه شورای نگهبان از سوی اصلاح طلبان، گفت: تمکین نکردن به قانون و نهادهای قانونی خود بی قانونی است و این سرآغاز فتنه بوده، شاخصه سران فتنه ۸۸ عدم تمکین به قانون بود.

مسعود جعفری نژاد در تحلیل خود پیرامون هجمه سنگین تبلیغاتی جبهه اصلاح طلب علیه شورای نگهبان به بهانه رد صلاحیت چهره های شاخص خود و زیر سوال بردن عملکرد صادقانه این نهاد انقلابی اظهار کرد: شورای نگهبان یک نهاد انقلابی همراه با جایگاه حقوقی در قانون اساسی کشور است.

وی با بیان اینکه هر گونه عملکرد و تصمیم شورای نگهبان در چهارچوب قانون است تصریح کرد: تایید و رد صلاحیت نامزدهای انتخاباتی از سوی شورای نگهبان قطعا براساس قانون است، بنابراین ایستادن در مقابل قانون از سوی کسانی که داعیه دار قانون گرایی هستند(جبهه اصلاح طلب کشور) خلاف قانون است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان اصفهان عنوان کرد: تمکین نکردن به قانون و نهادهای قانونی خود بی قانونی است و این سرآغاز فتنه بوده، قانون نحوه مقابله با کسانی که در مقابل قانون می ایستند و قصد رفتارهای فراقانونی و یا زیاده خواهی را دارند، مشخص کرده است.

وی با تاکید بر اینکه اگر به قانون اساسی و نظام اسلامی معتقد باشیم، باید به ارکان آن احترام بگذاریم و در برابر تصمیمات آنها تمکین کنیم، گفت: بنابراین تمکین از قانون مشکلات و سو تفاهم ها را برطرف می سازد، ولی زیاده خواهی، سرکشی از تصمیمات قانونی و یا رفتارهای فراقانونی موجب بروز معضلات بیشتر می شود.

جعفری نژاد افزود: همه رفتارهای یاد شده موجب مشکلات و بحرانی های چون فتنه ۸۸ می شود، شاخصه سران فتنه ۸۸ عدم تمکین به قانون بود، بنابراین قطع به یقین تن ندادن به قانون سرآغاز فتنه های بزرگتر است که احزاب و جریانات سیاسی باید به آن توجه داشته باشند.

وی با اشاره به نهضت غیر متعارف و طراحی شده ثبت نام کنندگان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: این حجم سنگین ثبت نام برای انتخابات کاملا جای تعجب داشت و حاکی پیام هایی بود و نشان می داد که پشت آن یک سناریویی نهفته است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه اعتراض گسترده اصلاح طلبان با نهضت ثبت نام پیش از آن از پیش طراحی شده و تاکتیکی برای هجمه علیه شورای نگهبان است، اذعان کرد: مجلس شورای اسلامی جایگاه مهمی است و به عنوان یکی از ارکان قدرت محسوب می شود و دشمنان به دنبال نفوذ و تصاحب این جایگاه قدرت در نظام اسلامی هستند.

وی خاطرنشان کرد: شورای نگهبان سد محکمی در برابر دشمنان و خائنان است و همواره دشمنان را برای رسیدن به مقاصد شومشان ناامید کرده است.

جعفری نژاد در توضیح آخرین وضعیت اصولگرایان، اضافه کرد: امروز مجمع اصولگرایان به اتحاد و انسجام رسیده است و در پی وحدت بیشتر و انتشار یک لیست واحد هستند و در حال طی کردن مسیر خوبی بوده، حزب موتلفه اسلامی استان هم در همین راستا حرکت می کند و بر انتشار و وحدت بیشتر اصولگرایان پافشاری میکند و هیچ لیست جداگانه ای نخواهد داد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.

آخرین اخبار